film

Dr Dolittle 2

Dr. Dolittle 2
2001
1h 27m
6,0 34 571
ocen
6,0 10 1 34571
Zwierzęta proszą lekarza, który rozumie ich mowę, o pomoc w zapobiegnięciu wycince lasu. więcej mniej
Dr Dolittle 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Operacja Miś
Nie ma chyba nikogo, kto choć raz w życiu nie zastanawiałby się, co właściwie komunikują sobie zwierzaki wokół... ... czytaj więcej
false
Ewelina Nasiadko
Dr Dolittle 2
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:24:04 https://fwcdn.pl/webv/14/13/11413/z01.11413.4.jpg https://fwcdn.pl/video/5183/dr_dolittle2_tlr2_480.360p.mp4

Dr John Dolittle zyskał wielką sławę dzięki niezwykłemu darowi, który pozwala mu rozmawiać ze zwierzętami. Sława ma jednak i swoje złe strony: doktor cieszy się tak wielkim wzięciem, że nie jest w stanie przyjąć wszystkich pacjentów, którzy się do niego zgłaszają. Z trudem godzi obowiązki zawodowe i rodzinne, a żona i dzieci corazDr John Dolittle zyskał wielką sławę dzięki niezwykłemu darowi, który pozwala mu rozmawiać ze zwierzętami. Sława ma jednak i swoje złe strony: doktor cieszy się tak wielkim wzięciem, że nie jest w stanie przyjąć wszystkich pacjentów, którzy się do niego zgłaszają. Z trudem godzi obowiązki zawodowe i rodzinne, a żona i dzieci coraz częściej czynią mu wyrzuty. Jakby tego było mało, czworonożni pacjenci zwracają się do niego z niezwykłą misję: chcą, by uratował ich las przed bezwzględnymi przedsiębiorcami, którzy planują wyciąć go w pień. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności dr Dolittle spotyka na swej drodze Avę, niedźwiedzicę z gatunku, któremu grozi wyginięcie. Ava może stać się kluczem do powodzenia misji doktora, jeśli znajdzie partnera, wpisana zostanie na listę gatunków chronionych, a tym samym zapobiegnie zagładzie lasu. Doktor znajduje jej idealnego kandydata na męża w osobie Archiego, przemądrzałego niedźwiedzia cyrkowego, którego największą wadą jest niepohamowane łakomstwo. Przekonuje go, że w naturalnym środowisku spotka miłość swojego życia.

boxoffice
$176 104 344 na świecie
$112 952 899 w USA
$63 151 445 poza USA
budżet
$70 000 000
dystrybucja
Syrena EG
studio
Twentieth Century Fox Film Corporation (przedstawia) / Davis Entertainment / Joseph M. Singer Entertainment
tytuł oryg.
Dr. Dolittle 2
inne tytuły
Doctor Dolittle 2
Doctor Dolittle II
Doktor Dolittle II
więcej
Zdjęcia do filmu powstały nad jeziorem Alpine, na terenie Parku im. Samuela P. Taylora, na półwyspie Marin Headlands, w Narodowym rezerwacie wybrzeża Point Reyes, Los Angeles, Nicasio, Olema, Lagunitas, West Hollywood, Big Bear City, San Francisco (Kalifornia, USA) oraz Wrangell (Alaska, USA).
Zdjęcia do filmu kręcono od 25 września do grudnia 2000 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

można było pośmiać się z niektórych rzeczy, po obejrzeniu 5 części mogę napisać, że to najlepsza część z całej serii, a na drugim miejscu jest jedynka, potem trójka, czwórka, piątka, 8/10.

Lepszy

ocenił(a) film na 8

Lepszy od pierwszej części, zabawny i dobra gra aktorska.

napiszcie mi jakies filmy jakie znacie z gadajacymi zwierzetami

Uwielbiam

użytkownik usunięty

Uwielbiam ten film

Eddie Murphy tutaj tez daje po jajach i rozbawia . Polecam wszystkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones