PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112163}

Dr. Quinn

Dr. Quinn Medicine Woman: The Movie
6,7 2 427
ocen
6,7 10 1 2427
Dr. Quinn
powrót do forum filmu Dr. Quinn

Ktoś cos wie na temat fabuły??

użytkownik usunięty
Michal_Ktos

Rok 1877, trwa debata w mieście na temat tego czy powinien zostać poprowadzony prąd do miasta, czy nie. Osoba namawiająca do tego pracuje dla człowieka mieszkającego w Meksyku. Sully jest przeciw i pomysł nie dochodzi do skutku. Michaela obchodzi urodziny (więc jest połowa lutego) w mieście. Z Katie (dziecko dr Mike i Sully'ego, które urodziło się w serialu) w domu zostaje Horace, jest napad i ktoś porywa dziewczynkę.
To tak mniej więcej zarys początków filmu. Trochę więcej jeśli ktoś chce sobie zaspoilerować, ale bez zdradzania finału: Szukają jej przez jakiś czas, odnajdują powóz z ciałem małej dziewczynki i lalkę Katie, uważają więc, że to dziecko to ich córka. Jest pogrzeb, dopiero po jakimś czasie okazuje się, że w pojeździe były dwie dziewczynki. Michaela przeprowadza autopsję i odkrywa, że to nie jest ich dziecko. Katie została zabrana przez parę - faceta, który odpowiada za elektryczność i którego pomysł się został zrealizowany z powodu sprzeciwu Sully'ego - i przebywa na terenie Meksyku. Rusza akcja poszukiwawcza.

Dzięki :D

użytkownik usunięty

oczywiście miało być "pomysł NIE został zrealizowany"
Jakby ktoś miał więcej pytań o fabułę to śmiało, obejrzałam ostatnio ponownie po latach, więc dużo pamiętam.

użytkownik usunięty

to była firma zajmująca się wydobyciem miedzi i debata czy zezwolić na wydobycie blisko miasta czy nie, coś z pomieszałam z elektrycznością
.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones