PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609123}

Dragon Age: Świt Poszukiwacza

Dragon Age: Blood Mage no Seisen
5,6 940
ocen
5,6 10 1 940
Dragon Age: Świt Poszukiwacza
powrót do forum filmu Dragon Age: Świt Poszukiwacza

Aha...

ocenił(a) film na 4

1. Dobrze że 10 chłopa jest w stanie utrzymać smoka na łańcuchach.
2. Genialne umiejętności magów... ja bym na miejscu ludzi z zakonu zastanowiła się czy nie
walczą ze śmiesznie ubranymi rolnikami, bo z tego co pamiętam to nie udało im się podczas
całej pierwszej walki rzucić ani jednego czaru.
3. Magia krwi polega przede wszystkim na gnaniu przez mgłę z kosą. Jeśli ktoś ma z tym
problem fu ck you thats why.
4. Bardzo się cieszę że Cassandra po uderzeniu w ścianę, spadnięciu z góry albo przytuleniu
się do demona zajętego płomieniami nie ma ani jednej rany, ani zadrapania. A przepraszam,
przy tym ostatnim umorusała sobie policzek.
5. Głowna bohaterka ma więcej skilla w zależności od ilości wrogów. Im ich więcej tym jest
lepsza, szybsza. Jeśli jednak stoi przed nią stary grubasek, nie ma szans (dodam że bez
problemu odcina mu głowę przy następnym spotkaniu).
6. Skąd oni wzięli kamienne golemy? Da fuk?
7. Widać że przy filmie pracował gość od Ghost in the Shell, ruchy prosto z matrixa, czasem
zastanawiałam się gdzie ona tak leci, aha, tam na głowę potwora.
8. Bieganie po ścianach, po kto bogatemu zabroni.
9. Zły jest zły i brzydki, dobrzy są dobrzy i piękni.
10. Naturalnie główna bohaterka ma traumatyczne przeżycia z dzieciństwa, ciężkie życie jest
ciężkie.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
kaczygrod

11. Respawnujący się w jej rękach miecz.
12. Znikające kajdany i łańcuchy.
13. Normalne jest, że kiedy zamyka się kogoś w lochu nie zdejmuje się mu zbroi...
14. Bo i po co? Zbroja przecież nic nie daje. Można ją bez problemu przecinać mieczem. Nieważne jaka jest gruba i masywna.
15. Wydostanie się z zawalonej jaskini to też nie problem.
16. Cassandra kulejąc była w stanie skutecznie uciekać przed pościgiem. Niektóre sceny cholernie naciągane.
17. Magowie wyjątkowo ochoczo nadziewali się na miecze.
itd.

ocenił(a) film na 4
Ponurak86

Czekam na DAIII ciekawe czy te ciekawe bonusy będą też w grze, liczę na to jak najbardziej : ) A propos pkt. 11 przypomina mi się jak we wszystkich grach typu Icewind Dale itd. kiedy rzucałeś toporkiem, sztyletem albo czymś w tym stylu ten wracał magicznie w Twoje ręce. Może twórcy filmu się inspirowali : )

ocenił(a) film na 5
kaczygrod

Tak, tak. Na pewno mieli to wszystko przemyślane :)
Swoją drogą mogliby zrobić erpega w starym dobrym stylu :)

ocenił(a) film na 4
Ponurak86

Wiem że jakieś studio zebrało prawdziwą fortunę na niezależny projekt (nie mogę sobie teraz przypomnieć nazwy ale kwota trzykrotnie przewyższyła to co chcieli dostać). Pisali że w stylu Tormenta i BG zobaczymy co z tego będzie, ma wyjść w 2015. Na razie czekam na DAIII i w wolnych chwilach śpiewam piosenki o piwku z Bard's Tale z Borysem Szycem. Robię podejście do Divinity II ale nie spodziewam się kokosów. Boże jak dobrze mieć ferie po sesji : )

ocenił(a) film na 3
Ponurak86

18. Nie ma znacznie skąd w danym środowisku pada światło, w każdym ujęciu z takiego miejsca, żeby było najwięcej widać.
19. 3 żądne krwi smoki lecą ponad otwartą świątynią z tysiącami wiernych - latają w kółka tylko czekając, aż ktoś ich zabije...
20. ...same nie tkną nikogo, a już szczególnie samotnie stojącej na szczycie tarasu babci.
21. Długie ćwiczenia walki mieczem nie są w stanie uszkodzić drewnianego pachołka, ale już płytówki i kamienne potwory przepoławiają na zawołanie.
22. Strażnicy (czy tam Poszukiwacze) grzecznie czekają na kurtyną nie widząc morderstwa, ale potrafią przybiec w pół sekundy jak ktoś ich zawała; ciekawe gdzie byli?

użytkownik usunięty
polityk2

dawno nie widziałem tego szmelcu więc nie dorzucę kolejnych punktów, ale to ze strażnikami za kurtyną tez mnie przybiło. I to, że grubas po uwięzieniu Cassandry zdradza jej na całe gardło swój tajny plan...

Co do magów też załamka - biegają z kosami i padają jak muchy, żaden choćby nie spróbował kuli ognia rzucić malutkiej....

No i ta Cassandra siekąca całe armie trolli, golemów i innego tałatajstwa - pfffffffff.

powiem szczerze ten film to crap - nie lubie bajek gdzie jeden rycerzyk albo rycerka zastępuje całe armie. ale najgorsze, że fabuła nie ma grama sensu, animacja jak na "kino akcji" nie powala a główna bohaterka to tępy jak but bachor bez grama charyzmy! często spotykam w anime bohaterów (często głównych) ale rzadko nie cierpię ich do tego stopnia by chcieć zobaczyć jak najbliższy przeciwnik ich dekapituje...

kaczygrod

Oglądałam to jakiś już czas temu, ale oprócz steku w/w bzdur to co z tego dzieła zapamiętałam najbardziej to wyjątkowo antypatyczna i koszmarnie irytująca postać Cassandry. Miałam wrażenie, że bohaterka nie mówi normalnie tylko cały czas się drze na wszystko i wszystkich i jest na okrągło wkurxiona nie wiadomo o co i dlaczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones