PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188686}

Dragon Ball: Śpiąca księżniczka w zamku zła

Dragon Ball: Majinjō no Nemuri-hime
7,3 4 277
ocen
7,3 10 1 4277
Dragon Ball: Śpiąca księżniczka w zamku zła
powrót do forum filmu Dragon Ball: Śpiąca księżniczka w zamku zła

hm... bylo to baaaaardzo dziwne !!!
jak bylam mala to chetnie ogladalam dragon ball(ale chyba pozniejsze czesci bo ja pamietam goku jako doroslego kolesia , a bulme jako wrzaskliwa dorosla kobiete ) i pokemony , ale najwyrazniej udoskonalalam te produkcje w moich dzieciecych wspomnieniach
dalam ocene 7 ale tylko za wspomnienia z dziecinstwa (miedzy innymi dzieki dragon ball jestem teraz taka dziwwna ) , za dosc wielorakie sceny jak to kiedy dziadek slini sie na widok pan cwiczacych areobik i za smieszna glupote tego filu ( koles dostal 3 kulki w leb i nadal normalnie funkcjonuje , serio ?to po co oni maja bron skoro nikogo nie zabija )no i przyznaje nie raz sie zasmialam ;)
i poprostu musze to powiedziec : albo goku ma AŻ tak malego albo jest poprostu dziewczynka , sory ale ja tam fiuta nie widze tylko wagine

lenena

Goku był dorosły, bo oglądałaś pewnie Dragon ball Z. Rzeczywiście często konfrontacja z rzeczami, które pamiętamy z dzieciństwa bywa zaskakująca, ale ogólnie serialowa seria Z była naprawdę dobra, polecam odświeżoną serię Dragon Ball Kai.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones