PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119887}

Drakula: Książę Ciemności

Dracula: Prince of Darkness
6,4 1 236
ocen
6,4 10 1 1236
Drakula: Książę Ciemności
powrót do forum filmu Drakula: Książę Ciemności

Heh no troche niedopracowany. Miejscami nudnawy i śmieszny =] A Dracula był niemy =] Ale ogólnie może byc. Klimat był =] podobał mi sie i polecam!! Szkoda,ze taki krótki.
pozdro

Mantra_2

No rzeczywiście, chwilami film był po prostu dziwny :) A Dracula zamiast mówić, powydawał z siebie tylko czasem różne inne odgłosy ;) Przynajmniej Christopher Lee nie musiał uczyć się dialogów :D

Lady_Agatha_Kuruvar

A włsnie szkoda! On ma wspaniały głos, właśnie żalowałam,ze nie wypowiedzial ani słowa :( Najlepszy był sposób, w jaki zginął Dracula....=D Nie będę zdradzać szczegułów oczywiście, powiem tylko ,ze ta scena całkowicie mnie rozbroiła..... może za dużo naczytałam sie kronik wampirzych? =]

Mantra_2

Ach właśnie ten jego głos... ;) Takiego drugiego nie ma!!! W sumie masz racje, mógł choć jedno słowo powiedzieć. A scena śmierci, hehe, no tu się z Tobą zgodzę :) Zwykle wampiry ginęły inaczej :P

Lady_Agatha_Kuruvar

Dokładnie! Naprawdę, to było krzywdzące! Mógł chociaż dwa słowa powiedzieć! Śmierć była najlepsza! Kurcze,w zyciu bym sie tego nie spodziewała...Najdziwniejszy sposób śmierci wampira jaki widziałam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones