PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617128}

Drapieżnik wykuty z lodu

Arctic Predator
2,8 814
ocen
2,8 10 1 814
Drapieżnik wykuty z lodu
powrót do forum filmu Drapieżnik wykuty z lodu

Nowość powstała w studiach o znamiennych nazwach jak "Arctic Productions" i "UFO Films" :D Tajemniczy drapieżca ma w swoim potwornym uniwersytecie egzamin z Lodu, dlatego całą noc wkuwa do sprawdzianu. Jak zakończą się jego studia i czy będzie wystarczająco wykuty z Lodu, przekonamy się niebawem. Zapraszamy wszystkich entuzjastów na wspólny seans z komentowaniem. Wierna fanom Tv4 uraczy widzów tą produkcją w najbliższy wtorek, 07.10 o 22:00.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Oglądam

Valdoraptor23

Mus obejrzeć. Już tak dawno na zebraniach nie byłem, że gotowiście mnie wywalić. Dobrze, że na razie cichosza o składkach :P

Valdoraptor23

Dla mnie niestety za późno :-(

Zoe_5

Już Cię dopadły węże/latawconietoperze/rekiny/czupakabry/piraniokondy? :( Amaaaaaaaaaaaaaziiiiiiiiiiing graaaaaaaaaace.........



;D

Valdoraptor23

Hahaha.... nie w tym sensie za późno :-) .... chociaż czekaj... kto wie... niech amazing grace ma mnie w swej opiece na wszelki wypadek:-)

Valdoraptor23

Arktyczny predator :D już nie mogę się doczekać

Valdoraptor23

Dobry wieczór, również oglądam.

Kosaciec

Witamy, czy mnie pamięć nie myli że już kiedyś widziałem Twój nick na seansie? :)

Valdoraptor23

Kosaćca to może w ogródku u siebie :D
Niech ten film się spóźni o kilka minutek. Jestem w trakcie robienia pysznej jajecznicy :D

Gutman

Nie je się o tej porze :p

pringles

Gotowe :) pyszności
Za jednego pringleska dam Ci trochę :D

Gutman

Smacznego :)

Valdoraptor23

Dziękuję :) ogarnęło mnie takie niecodzienne uczucie, że chętnie bym Was wszystkich nakarmił i przytulił :D

Gutman

Typowe u seryjnych zabójców kanibali :D

Gutman

Pringlesików mam dużo, różne smaki nawet, więc mogę Cię poczęstować nawet więcej niż jednym :p

pringles

To jesteśmy umówienie :D I nie słuchaj Prezesa - Valdoraptora, ja wcale nie jestem kanibalem... naprawdę! A nawet jakbym był to odnosiłbym się z szacunkiem do ofiar(jeżeli to dla kogoś ważne) :)

Gutman

W pewnym sensie ja też jestem kanibalem - pringles, który je pringlesy xD w ogóle jadłam nawet takie o smaku mięty z czekoladą :p

pringles

To jak w reklamie Cini Minis, gdzie płatki jedzą siebie nawzajem xD

Gutman

Haha, no xD a ta jajecznica z czym, że taka pyszna xd?

pringles

Ze śmietaną, cebulką, pieczenią rzymską pokrojoną w kostkę i przyprawami takimi jak sól, pieprz, oregano i papryka(prawie z cynamonem pomyliłem). to wszystko usmażone na złocistym masełku..... :) do tego dzbanuszek herbaty miętowej z własnej uprawy mięty :D

Do tego wszystkiego film klasy Z w doborowym towarzystwie :) żyć, nie umierać xD

Gutman

Ja kiedyś posoliłam pomarańcze xD
Ogólnie brzmi ciekawie, ale przyznam, że ze śmietaną jajecznicy nigdy nie jadłam także następnym razem zostaw mi trochę :P

pringles

Jasne xD ze śmietaną lub mlekiem zachowuje jasno żółty kolor i puszystość ;)

W ogóle to fani klasy Z powinni spotykać się na jakiejś plaży lub lodowcach :D

Gutman

Moja zawsze jest jasnożółta i bez mleka :p

A fani klasy Z nigdy się nie spotkają xD

pringles

Zobaczymy, zobaczymy :D spróbujesz i zobaczysz moją :D

Ale jak to? Ale czemu?

Gutman

A no bo temat był już poruszany i nie chcą, to co poradzić :p

pringles

Bo my nie istniejemy :o sami jesteśmy częścią kina Z!

To w takim razie pewnie będę musiał Ci wysłać jedzenie pocztą :( tylko owiń pringleski folią bąbelkową, gdy będziesz mi wysyłać :D

Gutman

Chyba, że mieszkasz gdzieś blisko mnie wtedy możesz zostawić talerz w miejscu X i ja nocą się po to zakradnę, tak, żeby nikt nie widział xd

A czipsy są w tubie, więc na co ta folia :p chyba, że lubisz pykać bąbelki xD

pringles

A jak talerz z jajecznicą w miejscu X przyciągnie lodowego potwora szukającego ciepła? musisz się pilnować i zabrać potrzebny sprzęt :D

O, to całą tubę zamierzasz mi wysłać :) jak miło ^^
sądziłem, że kilka w folii ;) i lubię pykać!

Gutman

Jaki sprzęt xd?

Wiesz, jak wolisz folię, to mogę Ci wysłać nawet jeden czips owinięty w metr folii xD

pringles

Jeżeli lodowy potwór to na pewno nie może Ci zabraknąć miotacza ognia, siekiery, żelazka, dynamitu, odkurzacza i innych narzędzi, których umiesz używać w takich sytuacjach :D

Jak cały metr to miałbym powietrzną kołderkę xD i nie zamarzłbym na mrozie

Gutman

A to śpisz pod gołym niebem, że istnieje prawdopodobieństwo Twojego zamarznięcia xd? A może Ty jesteś tym lodowym potworem, przyznaj się :p

pringles

Mówiłem Ci, że jesteśmy częścią kina Z. Każdy z Nas jest jakimś potworem, cząstką potwora lub kilkoma potworami xD
Możliwe, że jestem. Podświadomie polubiłem tegoż potwora od pierwszego spojrzenia, więc to może być mój gatunek :D

Gutman

No to teraz się Ciebie boję, płaszczki muszą uważać na lodowo-jajecznicowe stwory w śmietanie :p

W ogóle nabiliśmy już tyle postów, że ktoś by jeszcze pomyślał, że film aż tak ciekawy, że tyle wypowiedzi, a tu taki offtop xd jeszcze nas za to z klubu wyrzucą :p dlatego tak profilaktycznie już będę się stąd zwijać (nie mylić z zawijać, np. W folię :p)

pringles

,,lodowo-jajecznicowe stwory w śmietanie" hahaha

Nie wyrzucą, gdyż organy władzy fanklubu śpią snem sprawiedliwym :D był przecież ciekawy, po tym filmie i dyskusji mam podejrzenia co do wirusa Eboli.... To może być kosmita w postaci pary wodnej :D

To dobranoc płaszczko z funkcją zwijania się ;) i kolorowych, ciepłych snów xD

Gutman

Ehehehehhrhr dobranoc :p

pringles

<zwinęła się i śpi> :D

Valdoraptor23

Niestety myli, to mój pierwszy raz :)

ocenił(a) film na 3
Kosaciec

Siema Universal maczał w tym palce :)

ocenił(a) film na 3
giovanni50

Jaki komputerowy śnieg

Kosaciec

Aj, może ktoś miał podobny :)

Zaczynamy meteorem jak w jakimś Hitchkoku!

Kosaciec

Komputerowy śnieg.... Ostro się zaczyna :D

rakrzes

Czy to kometa? Meteoryt? ... Chyba Superman XD

Kosaciec

Odkryją Fortecę Supermana :D

Valdoraptor23

Dopiero skojarzyłem, że JC grał w Supermenie :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

SyFy presents :D
Zapowiada się nieźle

DwuglowyUserKomentuje

Z lodu powstałeś....

ocenił(a) film na 3
DwuglowyUserKomentuje

patrząc na początek zapowiada sie zacnie xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

CZesc Wszystkim xD
efekty kosmosu prawie jak w planetarium...

ocenił(a) film na 3
skompy18

Siema kolo
Paint rządzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones