PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256296}

Drapieżnik

The Flock
6,3 11 135
ocen
6,3 10 1 11135
Drapieżnik
powrót do forum filmu Drapieżnik

Tematyka filmu jest brutalna, ale świetnie się to ogląda. Mroczna i przerażająca atmosfera, przypomina trochę "Osiem milimetrów", "Siedem" i "Obietnicę". Bardzo dobrze zagrał Gere - ten jego bohater...

ocenił(a) film na 8
nazgul81

Dokladmie przypomina troche "siedem", i jest to dobry film, kytory sie dobrze oglada. To ze sie w nim nic nie dzieje to gowno prawda. To nie film akcji gdzie maja caly czas strzelac. Mozna go okreslic w sumie na taki troche psychologiczny thriller.
Ogolem polecam i nie sugerowac sie ta smieszna ocena. Ja oceniam na 8/10.

nazgul81

Jak dla mnie film dobry,ale nie porównywałabym go do "siedem", który jest o wiele lepszy. Faktem jest,że jest dosć brutalny i mroczny. Ale myślałam,że bedzie lepszy. I Gere jakos do mnie nie przemówił za bardzo.

ocenił(a) film na 9
paulinka3600

Przyłączę się do oceny 8/10. Tylko jak dla mnie ograniczenie wiekowe 15 lat to lekko za mało. Sam fakt tematyki. Jest specyficznie nakręcony, mi odpowiada takie podejście. Mi po obejrzeniu przypomina się "Osiem milimetrów".

nazgul81

dla mnie też świetny film,choć brutalny ale warty oglądnięcia ,mało takich filmów większość to g.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones