PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256296}

Drapieżnik

The Flock
6,3 11 135
ocen
6,3 10 1 11135
Drapieżnik
powrót do forum filmu Drapieżnik

Realizacja leży

ocenił(a) film na 6

Film przeciętny, ani jakoś specjalnie nie trzyma w napięciu, ani tak strasznie nie zaskakuje. Jedynym plusem tego filmu jest postać Erroll'a Babbage'a faceta zmęczonego życiem i pracą. Nienawidzącego jej, jednak bez niej nieistniejącego. Właściwie wszystko wiąże się z jego przeszłością ale jest opowiedziane w strasznie mało przekonywujący sposób.

ocenił(a) film na 6
bialy333

Niestety mam podobne odczucia, ani mnie nic nie zaskoczyło ani nie było sporego napięcia. Co do gry aktorów to nie mam żadnych zarzutów, oboje byli bardzo dobrzy, nawet mała rólka Avril była dobra:) ale całość... czegoś mi zabrakło. Myslałam, że kolesia wywalają bo coś zrobił mrożącego krew w żyłach a tu...

bialy333

Mam takie same odczucia.

bialy333

Z dużej chmury bardzo malutki deszczyk, typ z pretty woman miał dać gwarant dobrego kina, ale podobnie jak w szakalu nie zapewnił emocji, owszem zagrał poprawnie i wyraziście ale nie było tego czegoś na czym można ten film oprzeć, szkoda. Pomysł na film dobry, ale z wykonaniem cieniutko!

ocenił(a) film na 3
bialy333

Dokładnie tak. Film miał potencjał na stanie się, może nie klasykiem ale na pewno wartym oglądnięcia thrillerem. Niestety słaba reżyserka a przede wszystkim wydumany, przekombinowany, kompletnie oderwany od rzeczywistości przedstawionej w filmie montaż. Montaż zabił ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones