PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675612}
1,3 927
ocen
1,3 10 1 927

Dreamz
powrót do forum filmu Dreamz
meryboy

:-) https://www.youtube.com/watch?v=YmxhF52aT3w DZIENNIKARSKIE ZERO - JAK ZMYŚLIĆ KARIERĘ I TRAFIĆ NA SZCZYT? NATALIA JANOSZEK VS TVN, POLSAT I TVP Inne spojrzenie na ten temat.

meryboy

O sorki to ten sam link. Nie sprawdziłem. Ale to dobrze to będzie kolekjny film natyliJi

meryboy

A wogóle to wracam na olimp bo jestem umówiony z Zeusem na piwko Princessa z koleżankami już siedzą w basenie. Natakija miała przylecieć aeropłatem ale skończyło jej się paliwo Hel3 więc została w Pekinie na rozdaniu Oskrarłów CHIEN 3 IN

meryboy

Pomyśl że najwięcej obejrzeń Tej osoby będzie mieć na Kanale Sportowym :-) ale nie jest to powód do dumy raczej?

Valhilla

ty raczej nie masz powodow do dumy czytajac twoje wpisy

meryboy

Polska jezyk trudna mowa. Nie mam czas dla ty jestem Szejkiem w Arabii omawiamy nowa rola dla polska gwiazda bolywoda.

Valhilla

no debil

meryboy

Zgodzę się. Tak należy odbierać obrońców kariery junoszek kłamczuszek. A teraz już wracaj do budy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
meryboy

Na czułości to trzeba zapracować a kłamczuszek niczym nie zasłużył sobie na takie czulości. Odejdź więc. Apage hejterze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
meryboy

Zobaczcie nowy film Stanowskiego o tej oszustce. Jej zmyśloną karierę rozebrał na czynniki pierwsze. Uważam że Janoszek jest poważnie zaburzona i nie jest wykluczone, że potrzebuje pomocy psychiatry. Ona zmyśliła całą karierę- masakra.

ocenił(a) film na 1
robert_28

Meryboy to pewnie konto brata, kuzyna albo fagasa, któremu jej kaska się skończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones