PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 598
ocen
6,4 10 1 53598
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Film od początku do końca jest uczciwy. Ma jasno określoną kategorie wiekową i jedno zadanie: wywalić kopa w tyłek bez zbędnej gadaniny.
Cholernie dobrze się to udało. Jeden z nielicznych filmów na bazie komiksu, który potrafi zaskoczyć dosadnym ciężkim klimatem oraz totalną bezkompromisowością.

Sceny ze SLO-Mo mnie rozwaliły na kawałki , a 3D wyeksponowane w tych sekwencjach bardzo pomysłowo zrealizowane.
W filmie brakuje tylko jakiejś większej konfrontacji i epickiej wymiany ognia, ale całość trzyma fason.

Mało ludzi pójdzie na to do kin, ale wersja DVD/BLUE RAY powinna rządzić bo to cholernie dobre i mocne filmidło.
Nie radzę zabierać pociech na ten obraz. DREDD 3D to nie bajka. Tutaj 18 lat oznacza ,że wasze gałki oczne zostaną zmasakrowane przez dosadne zgony ukazane w zwolnionym tempie.
Dosadne znaczy DOSADNE!

Nie ma tu empatii i miejsca na sentyment. This is Judgment Day!
Mocne 8/10!

ocenił(a) film na 8
TCWolf82

Zgadzam się ;), dla mnie również 8/10.

ocenił(a) film na 9
bykuallmighty

konsekwentnie - 8 10. :)

ocenił(a) film na 8
hud

Słuszne oceny.

ocenił(a) film na 9
TCWolf82

fajny :)

użytkownik usunięty
TCWolf82

Agreed :). Ogladalem film ze Stallone'em wiele razy (a mialem wtedy z 10 lat...) i bardzo mi sie podobal. Zastanawialem sie wiec jak wypadnie... hmm... remake? To raczej nie remake bo fabula jest zupelnie inna. W kazdym razie ogladalo mi sie ten film bardzo przyjemnie i jestem pod wrazeniem roli Karla Urbana. Gdybym nie wiedzial ze gral glowna role to w zyciu bym sie nie domyslil, ze on mogl grac glowna role (a i helmu nie zdjal ani razu, co w sumie tez bylo ciekawym zabiegiem :)). Czasem bardziej mialem wrazenie ze gral Jason Statham - wyraz twarzy, glos.
Podsumowujac, swietne rozwalkowe kino.

ocenił(a) film na 8

Mało zrozumiałem z Twojej wypowiedzi , ale popieram i ocenę i opinię. :)

TCWolf82

Zgadzam się w 100% mocne 8/10 zajebiste kino akcji!

AssaSSin hasz

Daje 7/10 dobry film akcji, ale fabuły tam brak i szkoda , że nasz sędzia nie jest zbyt skomplikowaną postacią taki drewniak trochę/.

ocenił(a) film na 9
Zbych13

w końcu to komiks, a sędzia był taki jaki powinien być sędzia: zimny, gburowaty drętwiak :)

ocenił(a) film na 8
hud

mocna 8! film rewelacyjny i ta muzyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones