1 godz. 35 min.
6,4 51 958
ocen
6,4 10 51958
8 783
chce zobaczyć
6,6 11
ocen krytyków
{"rate":6.6363635,"count":11}
{"type":"film","id":504129,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dredd-2012-504129/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dredd
  • chester_8 ocenił(a) ten film na: 7

Karl Urban jako Dredd niszczy. Wiecznie z posępną miną, mroczny i zły. Tak ! To jest dobry film i świetna ekranizacja. Osobiście stawiam go wyżej od filmu ze Stallone'm.

• chester_8 Też mnie się spodobało jak przez cały film utrzymał tą minę =D film był świetny! Śmierć została brutalnie i masakrycznie pokazana, akcja też nie była niczego sobie. Szkoda, że nie będzie kolejnej części. Szanse na sequel są znikome: https://en.wikipedia.org/wiki/Dredd#Sequel

• sgr ocenił(a) ten film na: 8

chester_8 Właśnie taką atmosferę powinien mieć film ze SLY'em, ale nie miał, szkoda.

• settokaiba ocenił(a) ten film na: 8

chester_8 Dokładnie. jak narazie prawdziwy Dredd to tylko w tym filmie,
    prawdziwy Punisher tylko w Strefie Wojny.
    Konkretne mordy zakapiorów.

• AntyNedzaUmyslowa ocenił(a) ten film na: 8

settokaiba Zgadzam się, ten Dredd był naprawdę przekozacki i marzyłaby mi się ekranizacja komiksu Sąd na Gotham w tej obsadzie. Co do Punishera to też się zgadzam, najlepsza ekranizacja chociaż ten z Lundgrenem najmniej komiksowy też był imo bardzo dobry.

• settokaiba ocenił(a) ten film na: 8

AntyNedzaUmyslowa Jest parę kwestii które mi się nie podobały, ale nie chce mi się nawet ich wymieniać. ;)
    Bo scena:
    "proszę, nie zabijaj mnie :("
    "kadecie decyduj. chciał zabić Sędziego. za to najwyższy wymiar kary. śmierć...
    -ok"
    wybacza wszystko :D

• SladeDeathstrokeWilson ocenił(a) ten film na: 9

chester_8 Na myśl, że może być serial z tą obsadą od netfilxa jaram się jak dziecko. Karl to Dredd i tyle w temacie.

• Generalfeldmarschall ocenił(a) ten film na: 9

chester_8 ...film miażdży :-D ;-) , właśnie oglądam na polsacie....

• Lucas207 ocenił(a) ten film na: 6

chester_8 Film z Sylwkiem też miał swoje dobre strony, świetnie wpisywał się w efekciarsko-kaszankowe kino lat 90. Niestety sypał się w tym, w czym wersja z Urbanem jest najlepsza. W całowaniu pięścią na dobranoc.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

chester_8 Witam

"Osobiście stawiam go wyżej od filmu ze Stallone'm."

To mamy podobnie mi również ten "Dredd" bardziej przypadł do gustu.
    Trochę szkoda,że producenci nie zarobili na nim - w ostateczności bilans wyszedł coś koło zera a to oznacza zerowe szansę na część drugą - niestety.

pozdro