PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 594
oceny
6,4 10 1 53594
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Jaranie sie na TENET było...
i jak się skonczylo?
Lipa

A taki DREDD - wlaczylem sobie bez wygóowanych wymagan. Tak, jak wlaczajac NOLANA. Roznica taka, ze tutaj nie ma żadnej ciemy - jest to, na co liczę i dostaję to i nawet więcej. Zupełnie odwrotnie, w porównaniu z TENETem, gdzie dostaje wielką wydmuszkę z niczym wewnątrz.
A juz idąc w kategorii - to takie np transformers, avengers czy inne tego typu gnioty mogłyby się dużo nauczyć od tego przykładu
Ten film nie ma nic wspólnego z pajacowaniem STALONE wiele lat wczesniej, to tez na wielki plus.
Jest dobrze zrobiony i nic nie robi na siłę. Akcja jest wartka, postacie wiarygodne, jest klimat i bardzo dobre ekekty. Są też dobre teksty. Dla mnie wchodzi do grona klasyków.
bo w tej kategorii filmów robi robotę.

Pozdrawiam

dia8el

ps - przepraszam za literówki, pisałem na ziemniaku XD

ocenił(a) film na 8
dia8el

Oglądam ten film gdy tylko mam okazję-taki evergreen :) Masz rację-ten film po prostu niczego nie udaje.Ma być rozrywką i tyle.Żałuję tylko,że nie zdążyłem go trafić w kinie.Niektóre sceny musiały wyglądać epicko w 3d.

keirametz

Tez nie widzialem w 3D :(
Ale i tak było warto i z pewnością do tego filmu wrócę :)
Pozdro

ocenił(a) film na 8
keirametz

Oglądałem wiele lat temu na Canary Wharf w Imax, ale nie 3D, był warto:) Chyba tylko nowy Mad Max w kinie zrobił na mnie większe wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones