PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 594
oceny
6,4 10 1 53594
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Jako dramat obyczajowy 1/10
Jako film psychologiczny 1/10
Jako film historyczny 1/10
Jako biografia 1/10
Jako komedia 2/10
Jako film erotyczny 2/10
Jako film szpiegowski 1/10
Jako slash horror 2/10
Jako film animowany 1/10
Jako film krótkometrażowy 1/10
Jako western 2/10

I wreszcie jako film akcji, s-f - 8/10 i dlatego taką właśnie, a nie inną ocenę dam temu filmowi. Jeśli ktoś postanowił obejrzeć ten film pod kątem plenerów czy dialogów...no czy wyście k***a ocipieli? Ten film jest dokładnie taki, jak oczekiwałem.

ocenił(a) film na 9
Kapiszczur

Dobry pomysł z tym podejściem "pod kątem" do gatunku. Może niektórych to nakieruje na właściwe spojrzenie na ten film - tak jak on na to zasługuje!


ocenił(a) film na 8
Kapiszczur

nic dodać, nic ująć! bardzo trafne spojrzenie! dla mnie film "genialny" jeśli wyeliminuje wątki z innych gatunków. miało być krwawo, brutalnie, bez tracenia czasu na budowę portretu psychologicznego głównego bohatera, i tak też się stało! do tego jeszcze ta muzyka. daje 8 bo film na to zasługuje! ps- w media można go kupić już za 12,99 co też uczyniłem, ważna pozycja dla każdego fana brutalnego filmu s-f!

ocenił(a) film na 9
llubellak

Szczerze? Portret psychologiczny bohatera jest bogatszy od wszystkich ciulików pokroju bohaterów zmierzchu i innych pokrewnych... przypatrz się uważnie Dreedowi a będziesz w szoku. :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

zmierzchu nie oglądałem:) ale coś w tym jest! Dredd to jest właściwa osoba na właściwym stanowisku we właściwym czasie

ocenił(a) film na 9
llubellak

racja :) fajny film :)

ocenił(a) film na 8
Kapiszczur

zgadzam sie w 100% ja oceniłem ten film pod wzgledem gatunku,jezeli ktoś nie lubi tego gatunku zawsze da niską ocenę,ale to jest małe uproszczenie

ocenił(a) film na 9
bednar139

Racja, typ dobrze to opisał.

ocenił(a) film na 7
Kapiszczur

Zgadzam się. W kategorii filmu akcji wszystko ładnie poprowadzone. Trochę w konwencji filmu Raid - ale szczerze mówiąc podobał mi się bardziej ;]

ocenił(a) film na 9
Kapiszczur

dokładnie :D chociaż ja dałem oczko wyżej :) rewelacyjne półtorej godziny zabawy w kinie :D a popcorn nie wiem kiedy mi się skończył :D

Kapiszczur

film średni, bardziej mi się podobał Raid;tak samo zamknięci w budynku ale mniej strzelania więcej walki wręcz

ocenił(a) film na 7
Kapiszczur

jest zajebisty , na pewno oglądnę go jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 9
Kapiszczur

yep, dobrze prawisz

użytkownik usunięty
roots_reggae

Dredd i profil psychologiczny :D, on po prostu jest chodzacą sprawiedliwością i to nie ważne czy osoba wyraża skruchę czy nie on egzekwuje, poprzedni Dredd był cienki bo Stalone go zmiękczył dodał elementy zawachania i humoru. Ten jest jak należy nie kieruje się sentymentami dobrem czy złem, jest praworządny w swej istocie sędzia idealny, dodać trzeba że fajnie wyszedł element survivalowy w tym wieżowcu film składa się z całych mikroelementów które idealnie tam pasują do siebie. Najbardziej niedoceniony film który znakomicie odwzorował realia komiksu.

ocenił(a) film na 7
Kapiszczur

i ja dalem 8 za Olivie Thirlby heh

użytkownik usunięty
HV71

Mnie rozbawiła Ma ma bo jest podobna do Szczuki lub odwrotnie :D, normalnie jakby Dredd miał wymierzyć sprawiedliwość feminizmowi. Mnie zastanawia czemu nie nosiła hełmu czyżby miał blokować jej zdolności czytania w głowie?.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones