PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 598
ocen
6,4 10 1 53598
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Ujdzie 4/10

ocenił(a) film na 4

Ciekawy początek ale sam film średni by nie powiedzieć słaby a szkoda bo potencjał był i można było z tego zrobić ciekawy dobry film a wyszło trochę kino klasy B do zobaczenia i zapomnienia....

slobi

Ze smutkiem muszę się zgodzić a tak uwielbiałam postać Dredda!

Sanneya

Cóż akurat uważam ''Dredd'' w wykonaniu Urbana jest na plus :)

buterfly

Pewnie ma swoje zalety, ale dla mnie niestety film na raz:-p Ale każdy ma swój gust:-)

Sanneya

U mnie ma szósteczkę za Ma-Me :)

buterfly

Zgadzam się z Tobą! Ogólnie Lena Headey jest jedną z moich ulubionych aktorek, jest bardzo utalentowana, zwłaszcza wymiata w Grze o Tron.

Sanneya

Również uważam że ma talent - Zwłaszcza do czarnych charaterów ;)

buterfly

No, narazie znam ją z tych dwóch pozycji filmowych, pomijam Imagine me and You e którym grała, ale tam nie była czarnym bohaterem:-P

Sanneya

To tak ja ja, jednak już ją lubię ;)

buterfly

Jeszcze jestem w trakcie oglądania 5sezonu Gry o tron i jestem ciekawa jak ona tam skończy

Sanneya

Jak teraz przejrzałem jej filmografię, to okazało się że widziałem z nią 5 filmów :) - Już jako młoda kobieta zachwycała swoją urodą w ''Księdze dżungli''.

buterfly

Co wiecej, oprócz urody, cechują ją niesamowite umiejętności aktorskie, nie to, co drewniana Kirsten (?) tak się chyba piszę, Stewart, która jest drewniana jak pień drzewa:-D Jaka aktorka wywarła na Tobie podobne wrażenia? Tzn o dobrą grę i urodę mi chodzi:-pMnie ostatnio wpadła oko postać Marcie z Travellersów :-p

Sanneya

To prawda oglądałem ją w kilku produkcjach i do dzisiaj nie mogę się do niej przekonać, jednakowa ''mina'' typu co ja tutaj robię praktycznie w każdym filmie ;)

Co do aktorek z tych bardziej znanych to Emma Stone jest jedną z moich faworytek, obojętnie jak nie gra ma w sobie tyle uroku że nie mogę oderwać od niej wzroku ;)

buterfly

A wiesz, że jeszcze nie widziałam jej w żadnych innym filmie? Możesz coś zaproponować? :-P

Sanneya

Na pewno ''Służące'' z 2011 roku i oczywiście ''Faworyta'' z zeszłego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones