PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631979}
7,1 205 748
ocen
7,1 10 1 205748
6,8 35
ocen krytyków
Drogówka
powrót do forum filmu Drogówka

100 lat polskim dźwiękowcom

użytkownik usunięty

którzy potrafią swym nieudacznictwem zepsuć całą przyjemność oglądania.

ocenił(a) film na 7

właśnie , przez o mamrotanie to czasem nie wiadomo o co chodziło , to głowny mój zarzut do filmu

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Dźwięk robi się zawsze ostatni w postprodukcji i zawsze brakuje na niego kasy, dlatego obrywają postsynchrony. Budżetu nie starcza. Dźwiękowców mamy dobrych ;)

Ja problemu z odsłuchem nie miałem, natomiast jeśli chodzi o polskich dźwiękowców to Pan Jacek Hamela stoi na podium :)

ocenił(a) film na 4

Już myślałem, że chyba tylko ja tak mam. Jak to jest, że film w języku angielskim(a więc teoretycznie obcym dla mnie, który dopiero miałem w szkole średniej) mogę sobie puścić i nawet robić coś w tle i wszystko rozumiem, a przy polskim muszę się maksymalnie skupić żeby wszystko zrozumieć bez przewijania. A i pilot ciągle w ręku bo trzeba ściszać/głośniej dawać bo w jednym momencie tylko szeptanie a w drugim nagle może pieprznąć muzyka na poziomie reklam(to akurat przytyk do polskiej filmografii tak w ogóle).

ocenił(a) film na 4

100 lat ale w piekle ;) tragedia. Trzeba podglosic zeny cos usłyszeć a potem kolejna scena jal syrena wyje i trzeba sciszac bo za glosno wyje. W tym.filmie masa takich momentow. Katastrofa. Wstyd taki szajs wypuszczac

ocenił(a) film na 9

W kinie wszystko słychać. W domu nikt nie ogląda filmu tak głośno, żeby wyrwało ścianę u sąsiada. Za duża dynamika i brak wersji na DVD/Blu-ray/VOD z powodu braku pieniądzy na nowy miks. W telewizji prawdopodobnie stosują procesory dźwięku przy emisji, więc jest lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones