1 godz. 58 min.
7,1 200 233
oceny
7,1 10 200233
27 892
chce zobaczyć
6,8 23
oceny krytyków
{"rate":6.7826085,"count":23}
{"type":"film","id":631979,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Drog%C3%B3wka-2013-631979/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Drogówka
 • użytkownik usunięty

  którzy potrafią swym nieudacznictwem zepsuć całą przyjemność oglądania.

 • kociata ocenił(a) ten film na: 7

  właśnie , przez o mamrotanie to czasem nie wiadomo o co chodziło , to głowny mój zarzut do filmu

 • niin ocenił(a) ten film na: 8

  Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Dźwięk robi się zawsze ostatni w postprodukcji i zawsze brakuje na niego kasy, dlatego obrywają postsynchrony. Budżetu nie starcza. Dźwiękowców mamy dobrych ;)

 • Ja problemu z odsłuchem nie miałem, natomiast jeśli chodzi o polskich dźwiękowców to Pan Jacek Hamela stoi na podium :)

 • kozas15 ocenił(a) ten film na: 4

  Już myślałem, że chyba tylko ja tak mam. Jak to jest, że film w języku angielskim(a więc teoretycznie obcym dla mnie, który dopiero miałem w szkole średniej) mogę sobie puścić i nawet robić coś w tle i wszystko rozumiem, a przy polskim muszę się maksymalnie skupić żeby wszystko zrozumieć bez przewijania. A i pilot ciągle w ręku bo trzeba ściszać/głośniej dawać bo w jednym momencie tylko szeptanie a w drugim nagle może pieprznąć muzyka na poziomie reklam(to akurat przytyk do polskiej filmografii tak w ogóle).

 • RideTheWildWind ocenił(a) ten film na: 4

  100 lat ale w piekle ;) tragedia. Trzeba podglosic zeny cos usłyszeć a potem kolejna scena jal syrena wyje i trzeba sciszac bo za glosno wyje. W tym.filmie masa takich momentow. Katastrofa. Wstyd taki szajs wypuszczac