PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631979}
7,1 205 758
ocen
7,1 10 1 205758
6,8 35
ocen krytyków
Drogówka
powrót do forum filmu Drogówka

Dla mnie film jest WYBORNY!!! Chciałem się zapytać czy utkwiły wam w głowach jakieś cytaty z
filmu? Mnie utkwił tekst gdy Król przychodzi się przespać do Petryckiego,i gdy jego żona pyta się
"To ty kochanie" słyszy w odpowiedzi "Nie to ja twój mąż"

ocenił(a) film na 7
maciekozi

To wcale nie był taki znowu epizod. Był umoczony... ale nie chcę zdradzać fabuły.

ocenił(a) film na 9
ddeenniiss

Grabowski to świetny aktor, w ogóle cały drugi plan i epizody rewelacyjnie obsadzone. Zobaczysz wiele znanych twarzy, a mistrzostwem jest to, że nie ani te śmieszne fragmenty ani znane twarze nie odwracają uwagi od ważkiej tematyki filmu. Naprawdę polecam.

Lotta_Rosie

"Ważka tematyka filmu" - wiem, że to stary komentarz, ale nie mogłem się powstrzymać :D Widzę że poznałaś nowy, trudny wyraz - tylko teraz polecam https://obcyjezykpolski.pl/wazny-i-wazki/ ;)

ocenił(a) film na 9
mleczakm

Zapewniam, że ten wyraz nie jest dla mnie ani nowy, ani trudny. Pozdrawiam.

adis7pl

,,znowu za szybko "

ocenił(a) film na 9
gargus01

"pier-olisz się czy trzeba z tobą chodzić?" - Petrycki do pani podczas pracy - ochrony papieża.
kopalnia tekstów, że hej. w ogóle obraz ten należy chyba oglądać podwójnie, bo dużo się dzieje, nie do ogarnięcia za pierwszą razą

Yga

chłopaków, killera, szcześliwy NY oglądało się po kilkanaście razy, więc i tu jest podobne ryzyko.

ddeenniiss

oczywiście tematyka inna, ale coś czuję, że mamy kolejny kultowy film. Obejrzę- ocenię :)

ddeenniiss

Dla mnie absolutnie KULTOWY film!!! Wiem że może dla niektórych będzie przesadą że film ledwo po premierze a ja piszę że kultowy , ale czekałem na ten film jak na mało który i nie zawiodłem się

ocenił(a) film na 10
gargus01

Zgadza się. chyba obejrzę z 8 razy jak Palimpsest i Symetrię

ocenił(a) film na 3
Yga

Akurat ten tekst już nawet wiele dzieci po 12 roku życia zna. A Ty go wcześniej nie słyszałeś? To nie było nic nowego.

ocenił(a) film na 9
gargus01

Jeszcze chyba nie było "zgredki" :) "Mam czterdzieści złotych! Mam czterdzieści złotych! .... Może zgredka ma jeszcze z dychę!"

ocenił(a) film na 9
gargus01

"Ja jestem posłem i chroni mnie mmimmunitet"

ocenił(a) film na 8
gargus01

"PIER.DOL SIĘ KU.RWA ...CH.UJU"

gargus01

Petrycki do Króla:"Szwagier... ku**a" :D

ewelinaz15

"gum-serwis mi się skończył" Petrycki ;D

użytkownik usunięty
ewelinaz15

Gumisewicz mi się skończył, a nie gum-serwis.

ocenił(a) film na 3

Właśnie jest powiedziane jasno Gumi-serwis...

użytkownik usunięty
Kamil265

Proponuję obejrzeć jeszcze raz ja oglądałem multum razy i za każdym razem słyszę Gumisewicz mi się skończył .

ocenił(a) film na 3

http://www.youtube.com/watch?v=O-QDRy2hkzQ#t=1h1m37s
Proszę bardzo

użytkownik usunięty
Kamil265

Ja słyszę wyraźnie Gumisewicz mi się skończył.

A propos tego,że nie wiesz dzieje się w filmach. Przypominam ci, że zobowiązałeś się na forum 'Kac Waway" do napisania, że jesteś idiotą.
Przypominam wymianę zdań:
nemo989: Kultowy już tekst "Dupę mi zalało" [...]
smalczyk130: To dziwne,że nie rozumiesz głębi wyimagiwanego tekstu, który sobie w głowie stworzyłeś .
smalczyk130: film znam na pamięć, to ty sobie wymyśliłeś jakąś wyimaginowaną scene wziętą z sufitu.
smalczyk130: wmawiasz ludziom jakąś wymyśloną scenę, której w filmie nie było . Jak cię to bawi ośmieszaj się dalej, może jak jeszcze jakieś sceny wymyślisz to niedługo zlepisz z nich jakiś film . Nie chce mi się już komentować tych bzdur, które wypisujesz .
nemo989: Czy zgadzasz się na to, że po podaniu namiaru w filmie Kac Wawa na scenę z tekstem "Dupę mi zalało" złożysz publicznie oświadczenie o swojej głupocie?
smalczyk130: Cały czas czekam aż podasz czas tej wymyślonej sceny to chyba jasne jest, że zgadzam się na twoją propozycje . Myśl logicznie.
smalczyk130: wskaż zrobisz z siebie jeszcze większego idiote.
smalczyk130: Ciekaw tylko jestem jak możesz wskazać coś czego nie ma .
smalczyk130: Nie boję się narobić sobie wstydu , czymś co nie istnieje.
smalczyk130: Jeżeli podasz czas w któym padł ten wymyślony przez ciebie tekst to napiszę wielkimi literami, że jestem największym idiotą na świecie .

nemo989: Michał Milowicz tuż przed 1 godz. i 16 minutą filmu wypowiedział ten tekst

smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
smalczyk130: Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wywiąż się z podjętego przez siebie publicznie zobowiązania do napisania dużymi literami prawdy o samym sobie

gargus01

i jeszcze raz Petrycki: "stojąca pala nie ma sumienia" ;D

ocenił(a) film na 10
ewelinaz15

heh, tak jak napisał ktoś wcześniej, przy jednym razie dużo tematów uciekaw
wczoraj wróciłem z drugiego seansu, i rzeczywiście przyznaję tak jest

piękna jest scena z autokaru, której przy pierwszym razie nie sposób wychwycić, gdzie Hawryluk pokazuje Madeckiej ryby na telefonie, a z korytarza pawiuje zagubiony Ślązak i to piękne przerażenie w jego oczach, na pytanie Hawryluka kto to jest, i tekst:
" O pierunie "

Toosexyforyou

Da się wychwycić przy pierwszym razie. ;)

ocenił(a) film na 7
gargus01

"Krysia powiedziała, że ją zgwałcili."

ocenił(a) film na 8
Tommy_Red

"Od rozwodu mieszkam z siostrą, a szwagier też nie pije" Hawryluk

gargus01

-Pan jest kierowcą tego pojazdu? Pan jest kierowcą? Nazwisko!
-Maślanka jestem.
(Chwilę później)
- Dmuchamy!
- Maślanka jestem.

Yvaine

Wydaje mi się, że scena z linku poniżej była wykorzystana w filmie jako "wzór" ...
http://www.youtube.com/watch?v=fc3qeAuxeuo

"
- No ku.wa, kto kierowcą był ?
- Badecka...
- A z jakiej racji dałeś jej ku.wa prowadzić ?
.....
- Po chu.a się rwiesz jak nie Twoje ?
"

Nie wiem, jak wam ale mi się od razu skojarzyła ta scena z tym filmikiem ;)

Areecki

No, faktycznie. A tak w ogóle to skąd znasz ten filmik yt i jak skojarzyłeś akcję?

VitoCascioFerro

No czasem się ogląda głupoty, często takie filmy są w takich miksach
http://www.youtube.com/watch?v=HFYHdHi0_7E
A skojarzyłem, bo dość spory fragment wypowiedzi był podobny/powtórzony.

ocenił(a) film na 10
Yvaine

hahahaha, tez kocham te scenę- Maślanka jestem i palił fajkę, jak to mówił :)

ocenił(a) film na 8
gargus01

mi sie tez podobała scena na porodówce jak Banaś ( Lubos ) zajebał pielęgniarce gonga ehehheeh

ocenił(a) film na 7
gargus01

Wie Pan co pan zrobił ?
Przejechałem człowieka , kobiete .

ocenił(a) film na 7
gargus01

Albo jeszcze taki rektospekcyjny cytat na temat ofiary wypadku :
Myślisz że przeżyje ?
Jak jej but spadł to nie ma szans. koniec cytatu wypowiedział to Król i na koniec spod ciężarówki wyjęła(Maryśka?czy jak jej tam było) tylko but czyli miał racje chłopina w temacie.

ocenił(a) film na 8
gargus01

,,Dziewczyna złożyła zawiadomienie,, ...,,Sama chciała w kakao,,

ocenił(a) film na 8
MatiNalbor

A i to było zajebiste ,,Tym którzy będą chcieli odejsc pomoge ale ci którzy zostaną musza zrobic rachunek sumienia, nawazniejsza rzecz jest taka , wykrywalnosc ma wzrosnoc liczba przestępstw ma spasc ,to jest kur*a niedopuszczalne zebysmy byli na 13 kur*a miejscu w wojewodztwie pod względem wykrywalnośći,macie karac wszystkich pieszych rowerzystów pijanych i chu* mnie obchodzi za co,ale statystyki mają wyglądac inaczej bo was normalnie zajebie,, fajnie to powiedział ps miałem film pod ręką

ocenił(a) film na 7
MatiNalbor

To akurat był tekst z życia wzięty, de facto ;)
Pamiętacie tę aferkę z Prudnika ?

ocenił(a) film na 8
gargus01

"Trzy miliony za kilometr bitumitu. Jak żyć"

Czy jakoś tak to było :)

monroepage

Moje ulubione:

Świtoń wchodzi do autobusu, wszyscy milkną oprócz Petryckiego który śpiewa: Deszcze niespokojne
potargały sad,
a my na tej wojnie...Ku*wa!

Gołąb do Świtonia:

Wyglądaliśmy w tym autobusie jak pi*dy z prewencji.

4 i 2 promila w wydychanym. Rekord świata i komendy - Zaręba podczas przesłuchania Trybusa

Pewnie na je*anie pojechał, co? - Petrycki w autobusie

Chodź, potrzymasz mi - Gołąb do Króla

Lisowski do Gołębia :

Mozemy wypi*rdalac? I to szybko!

ocenił(a) film na 8
Crockett

,,4 i 2 promila w wydychanym. Rekord świata i komendy ,, to było krótkie ale fajne do teraz się smieje

monroepage

"Kilometr masy...bitumicznej 3 miliony.Powiedz mi...ku*wa,jak żyć"
To tak dla ścisłości.
Dobry też Banaś był.
"Wiesz,dlaczego się z bloku wyprowadziłem?Bo mi się czarnuchy na piętro sprowadziły.Codziennie im wpie*dol spuszczałem,codziennie" "
"A to mój syn...SYNN!! Tu ma pindola"
"Jeszcze głowy z pi*dy nie wystawił,a już mnie tyle kosztuje"
Albo scena w "agencji"
Banaś:"Sorry"
Petrycki:"Co sorry?Zapier*alaj na górę,przeproś panów z Afryki i mi ku*wa spodnie przynieś"
I jeszcze Petrycki:"Chyba dziwka,ale de facto prześliczna,co?"
Hawryluk:"Melduję,że z Katowickiej się zawieruszył.-A było kolejno odlicz?-Było"

gargus01

Mi się podobało w dodatkach jak Braciaka się pyta dziennikarka mniej więcej tak: "Czy zmalała liczba pijanych kierowców (a Braciak sam ledwo na nogach stoi) poprzez wzmożone kontrole ?" - Braciak się zastanawia i po dłuższej chwili przepitym głosem: "Taaahchrk" :D

ocenił(a) film na 9
gargus01

Król z synem:
-Dam ci jak wygracie ten mecz.
- To może byc ciężko bo chłopaki z Mickiewicza chcą od nas kupic 50 dych na drużynę . :) (czy coś takiego)

- Panowie dajcie na piwo bo szczac mi się chce a nie mam czym.

-Lisowskiego pewnie pytali dlaczego zawsze jest pierwszy przy trupach.

- Rybacy...
-Wędkarze, jesteś wędkarzem.
- Wędkarze kur*a

- A jak męża tutaj złapiecie to płaci 50 i bez punktów karnych .

gargus01

[Petrycki] Lisowskiego pewno pytali dlaczego pierwszy jest prz trupach

BlackVelvet_666

Wyglądaliśmy w tym autobusie jak p***y z prewencji

BlackVelvet_666

Prokurator "Z kim piłeś wczoraj w nocy?"
Petrycki " Z kim ja piłem wczoraj nie pamiętam (śmiech) sytuacja dynamiczna"
Prokurator "No i ch*j dobra, za chwilę wyślę Twoje zdjęcie do Częstowchowy celem okazania.
Będziesz się teraz ku**a inaczej śmiał"

BlackVelvet_666

Koleś od Opla "No i ku**a co, naj***li znaków 50 na godzine i kto tu k***a jedzie 50 na godzine, co?!
Kuwa korkami się zajmijcie, o patrz, przekracza linie?!"
Madecka "To nie my stawiamy znaki"
Koleś: "Ale policja opiniuje do ch**a wafla, tak"

Petrycki "Pi*******sz się czy trzeba z Tobą chodzić?"

Gołąb "Z jakiej racji dałeś jej k***a prowadzić, ile razy tłumaczyłem:
Jest kierowca TY i żaden inny ch*j nie ma bez mojej wiedzy dostawać, nie ma bez mojej wiedzy dostawać"

Gołąb " Po ch**a się rwiesz jak nie twoje?!"

Koleś co zastąpił Gołębia, Walczak "Cześć, tym którzy będą chcieli odejść - pomogę, ale Ci którzy zostaną muszą zrobić rachunek sumienia.
Najważniejsza rzecz jest taka, wykrywalność ma wzrosnąć, liczba przestępstw ma spaść.
To jest k***a niedopuszczalne żebyśmy byli na 13, ku**a, miejscu w województwie pod względem wykrywalności.
Macie karać wszystkich:pieszych, roweżystów, pijanych i ch*j mnie obchodzi za co, ale statystyki mają wyglądać inaczej bo was k***a normalnie za****e"

ocenił(a) film na 9
gargus01

Dialogi ogólnie są niezłe, ale najlepsza chyba była scena z Andrzejem Grabowskim

ocenił(a) film na 10
_lethal_

"co kur*a, ch*ja mi zrobicie" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones