PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631979}
7,1 205 748
ocen
7,1 10 1 205748
6,8 35
ocen krytyków
Drogówka
powrót do forum filmu Drogówka

Jest klimat taki jakiego można oczekiwać, budzi kontrowersje i bardzo dobrze. Tylko ten
dzwięk...litości! Komórką można lepiej nagrać.

ocenił(a) film na 8
sylvek_b

święta prawda!

ocenił(a) film na 6
sylvek_b

w tym problem, że w PL nie mamy dobrych dźwiękowców

ocenił(a) film na 10
negroz

Dokładnie, oglądałam film i w kinie i w domu...dźwięk na duży minus :(

ocenił(a) film na 6
sylvek_b

Już myślałam, że mam problemy ze słuchem.
Głupio to zabrzmi, ale to pocieszające, że i Wy nie rozumieliście, co oni tam gadali.

sylvek_b

O nie. Myślałem, że Dom Zły zdarza się tylko raz na dłuuugi czas. Mam na myśli tu dobry film z lipnym dźwiękiem, co irytuje. Czy tylko Smarzowski ma taki problem? :/ I na pewno nikt nie robił napisów? Bo do "Dom Zły" też szukałem, ale nie było...

Eld51

Żeby zrobić napisy trzeba znać język, którym posługują się bohaterowie filmu :) W tej produkcji dźwięk jest tak fatalny, że nawet po wielokrotnym przewijaniu konkretnych scen nie da się za cholerę nic zrozumieć :/

ocenił(a) film na 9
sylvek_b

W wiekszości polskich filmów tak bełkoczą, żę ni cholery nie wiadomo co. Ten niestety też należy do tej grupy.

ocenił(a) film na 7
sylvek_b

Całkowicie się zgadzam, dźwięk fatalny, przypadłość większości polskich filmów i bełkotu aktorów.

ocenił(a) film na 3
sylvek_b

dźwięk tragedia :/

za sam film chciałem dać 4 może 5 ale za dialog aktorów dałem 3

Na prawdę połowa filmu nie zrozumiana bo coś tam bełkoczą.
Generalnie zniesmaczony jestem po tym filmie właśnie przez owe "efekty" dźwiękowe

ocenił(a) film na 5
sylvek_b

W 100% popieram. To jest jakiś absurd, żeby Polak nie mógł zrozumieć co mówią w polskim filmie! Co by było gdyby jakiś obcokrajowiec, który uczył się naszego języka wziąłby się za oglądanie??

sylvek_b

Zgadzam się. Dźwięk to nieporozumienie. Słucham głośno i mimo tego nie mogę zrozumieć co mówią...

sylvek_b

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Dźwięk robi się zawsze ostatni w postprodukcji i zawsze brakuje na niego kasy, dlatego obrywają postsynchrony. Budżetu nie starcza. Dźwiękowców mamy dobrych ;)

ocenił(a) film na 5
sylvek_b

Na netlixie mozna obejrzec z napisami i tak tez ogladalem xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones