PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262218}

Droga do piekła

Borderland
5,6 3 192
oceny
5,6 10 1 3192
4,0 2
oceny krytyków
Droga do piekła
powrót do forum filmu Droga do piekła

Widziałem własnie trailer do któregoś ktoś linka podał i to wygląda troche jak kręcone w stylu Blair witch projekt ! Mam racje czy to tylko wrażenie ?

Adash

To nie jest kręcone w stylu Blair witch project. :)Masz tylko wrażenie.

yah666

mam nadzieje że się rozumiemy ... Blair był kręcony jakby na żywo i w trailerze takowo to wygląda a jak jest naprawde ?

ocenił(a) film na 9
Adash

Film jest nakręcony "normalnie" nie jak Blair Witch Project.
Właśnie skonczylem oglądać - i powiem iż film "ciężki" (dużo krwi,rzeźni na ludziach) co najważniejsze na podstawie prawdziwej historii. 9/10.POLECAM!

Riskbreaker1802

o to mnie zaiteresowałeś naprawde !!! Jestem wielkim fanem horrorów i postaram się go obejrzeć dzieki za opinie.

Ps. Jakie horrory jeszcze zrobiły na Tobie wrażenie , tak z ciekawości pytam ?

Adash

Też dałem 9/10. Bardzo dobry film. Brutalność jest tutaj wyważona, nie ma przesady a dwie sceny naprawdę mocne. Również polecam

drenz

Właśnie obejrzałem. I powiem że troche się rozczarowałem bo bardzo się napaliłem Waszymi wypowiedziami ! Film jak dla mnie w porządku ale bez rewelacji. Całość podsyca fakt iż jest to niby historia oparta na faktach to scenariusz można by zrobić troche inaczej. Film zbliżony do Hostela jednak jak dla mnie niestety słabszy, a sceny w nim zawarte niby takie straszne a nie wywarły aż tak na mnie wrażenia. Nie nazwałbym tego filmu też horrorem ... ciężko wogóle znaleść określenie ... hmmm chyba bezsensowna sieczka i żal tylko że naprawde ktoś ucierpiał. 6,5/10 spodziewałem sie więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones