PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459086}

Droga ucieczki

Exit Speed
5,1 1 081
ocen
5,1 10 1 1081
Droga ucieczki
powrót do forum filmu Droga ucieczki

Dlaczego taka niska ocena? Na pewno nie jest to wielkie kino ale film bardzo sprawnie zrobiony, trzymający w napieciu w wcale nie taki wyimaginowany. Warto go obejrzeć i podciągnąć zdecydowanie zaniżoną ocenę. Nie sposób nie wspomnieć o kilku ładnych buziach, które zdecydowanie podnoszą atrakcyjność filmu - nie epatują urodą ale nie sposób ich nie dostrzec.

ocenił(a) film na 7
pkb_pl

Zgadzam się film jest naprawdę dobry trzymający w napięciu do samego końca,eh polaczkom to się nic nie podoba,mają same wysokie wymagania i sami nie wiedzą czego chcą od dobrego filmu

ocenił(a) film na 7
jazdowicz2666

Wiem, że gusta nie podlegają dyskusji, ale wysokie oceny dawane często na tym Forum kompletnemu chłamowi świadczą, najdelikatniej rzecz ujmując, o słabym wyrobieniu naszych widzów

ocenił(a) film na 7
pkb_pl

chociaż też sądzę, że film ma z pewnością zbyt niską notę, to nie sądzą, że to akurat wina naszej narodowości; pragnąłbym zwrócić uwagę, że na imdb film ma ocenę 5,2, a więc jeszcze niższą niż tutaj

ocenił(a) film na 7
pkb_pl

Pomnożona Cobra

pkb_pl

Bo utarło się że beznadziejne filmy mają wysokie noty przez: nazwisko reżysera, skomplikowaną fabułę (bezsensowną fabułę) bo wtedy można o sobie powiedzieć - jestem super krytykiem filmowym - widzę więcej niż pospolici widzowie, rozumiem więcej. Przykładem takiego filmu jest np. STOKER. Nudny jak flaki z olejem ale wg niektórych arcydzieło.
Ten film mi się również podobał - prosta logiczna fabuła, ciekawi bohaterowie, napięcie. Zdarzały się drobne wpadki ale do przeżycia.
Film powinno oglądać się z przyjemnością a nie w takim skupieniu,że mózg paruje.
Pozdrawiam tych którym film się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones