plakat filmu Drogie panienki

Drogie panienki

L.A. Johns
5,4 63
oceny
5,4 10 1 63
12
chce zobaczyć
{"type":"film","id":99222,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Drogie+panienki-1997-99222/tv","text":"W TV"}]}
Drogie panienki
  • HBO Max - https://hbomax.com/

    abonament
    za 29,99 zł


Liz marzy o posiadłości w Montanie. Gdy nadarza się okazja, by ją kupić, pozostaje tylko zdobyć pieniądze. Decyduje się zostać ekskluzywną prostytutką w agencji towarzyskiej Madam Jacqueline, która organizuje jej spotkania z najzamożniejszymi i najbardziej wpływowymi klientami w Los Angeles. Dziewczyna nie ma skrupułów, gdyż najważniejszeLiz marzy o posiadłości w Montanie. Gdy nadarza się okazja, by ją kupić, pozostaje tylko zdobyć pieniądze. Decyduje się zostać ekskluzywną prostytutką w agencji towarzyskiej Madam Jacqueline, która organizuje jej spotkania z najzamożniejszymi i najbardziej wpływowymi klientami w Los Angeles. Dziewczyna nie ma skrupułów, gdyż najważniejsze są dla niej pieniądze. Pewnego dnia Jacqueline umawia Liz ze swym przyjacielem, Joshem Moyerem, któremu zależy na dyskrecji. Ani Josh, ani Liz nie zdają sobie sprawy, że są śledzeni.

Drogie panienki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.