PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784747}

Dron

Drone
4,9 1 871
ocen
4,9 10 1 1871
Dron
powrót do forum filmu Dron

Znowu !!

ocenił(a) film na 3

Znowu komuś zależy na tym aby pokazać ludzi białych jako obrzydliwych , wyrachowanych morderców biednych i uciśnionych wyznawców Allaha. Obrzydliwa manipulacja wpleciona w dość dobrze w sumie zrobiony , aczkolwiek infantylny film. Ta infantylność w przekazie płynącym z ekranu a dotyczącym mieszkańców Bliskiego Wschodu sprawia że nie da się go oglądać spokojnie. Ciekawe kto finansował to "dzieło"

ChrisKrasz

O nie!!! wszyscy wszędzie chcą nas zalać propagandą i wyprać mózgi !!!
a może po prostu masz paranoje i chory prawicowy łeb?

ocenił(a) film na 3
BartasBartas

Nie wszyscy, i nie wszędzie. Mózgi piorą i to całkiem sprawnie. Zadałeś niegrzecznie pytanie czy mam paranoje i chory prawicowy łeb. Czym spowodowana jest taka agresja wypowiedzi i chamstwo ? Czy to wychowanie ? , czy nabyta poza ?
Chcesz zachowywać się w ten sposób to zmień portal. Jest całe mnóstwo politycznych stron medialnych gdzie w komforcie swojej anonimowości , za nickiem bartas możesz innych obrzucać inwektywami do bólu ..

ChrisKrasz

Próbuje ci uzmysłowić że NIKOMU NIE "zależy na tym aby pokazać ludzi białych jako obrzydliwych , wyrachowanych morderców biednych i uciśnionych wyznawców Allaha."
To jest film fabularny a nie dokument, może być o wszystkim i nie znaczy to, że jest w tym jakiś przekaz i że "znowu komuś na czymś zależy".


Jak oglądasz film o Jamesie Bondzie to przychodzi ci do głowy że komuś tu zależy na pokazaniu że brytyjski agent znowu ratuje świat i w ten sposób komuś zależy na pokazaniu wyższości Anglii nad resztą świata?

A mimo to że nie znam Ciebie w ogóle to jestem prawie pewny że jak oglądasz film w którym jest homoseksualizm to uważasz że to lewacka propaganda, jak widzisz film o tym że czarny albo arab jest ofiarą to widzisz manipulacje i polityczną poprawność czyż nie?

Tak, to jest paranoja i chory prawicowy łeb.

ocenił(a) film na 3
BartasBartas

Próbujesz mnie na siłę obrazić . Więc kit ci w ucho ! Jakbyś był mądrzejszy to byś lekcje odrobił i trochę poczytał. Wykazujesz się niczym więcej jak chamstwem i ignorancją. Wszystko spłycasz do głupawych przykładów o Jamesie Bondzie. Poruszasz temat filmów w których jest homoseksualizm , dlaczego ? Masz z tym jakiś osobisty problem ? Konkludując , Nie znasz mnie , i niech tak pozostanie. Wykazałeś się bardzo błędną oceną sytuacji , a jeśli nic nie wiesz o manipulacjach , propagandzie i podprogowych reklamach w przeróżnych filmach to radzę poczytać , poduczyć się i .... naprawdę , obrażanie innych to tylko dowód na prostactwo i mały bardzo rozumek.

ocenił(a) film na 6
BartasBartas

Niestety, kolego, ale z Twoich postów wynika jednak ideologiczna wrogość do prawicy, która powoduje, że "na złość babci odmrozisz sobie uszy".
Film można odebrać jako łagodzenie wizerunku muzułmanów. Problem jednak w tym, że mamy tu próbę usprawiedliwienia aktów terroru przeciwko państwom Zachodu. W dodatku "mściciele" islamscy nigdy nie blefują i nigdy nie stymulują zamachów - tylko ich po prostu dokonują. Nie kupuję "ludzkiej twarzy" terrorysty.

mordachamordasinski

Daj sobie spokój człowieku. Masz wypaczone myślenie i to nie ja tu jestem problemem.

BartasBartas

on robi tylko kopiuj-wklej "ty masz wypaczony mózg" pod każdym postem... ;)
pewnie ruski bot.

BartasBartas

o, objawił się następny gminny "ęteligent". witamy "erudytę"...... :)

BartasBartas

Może zaraz wszyscy staną w obronie konstruktorów bomb i zamachowców?
Przypomnę że ich religia pozwala na zawieranie związków małżeńskich z dziećmi w wieku szkolnym. Gdzie jest Twoja żona? Kończy lekcje o 14⁰⁰. Muszę jej kupić nowy piórnik, jutro idę na wywiadówkę. Jak się ma pojęcie pedofilii do islamu?

Lana_Laron

W średniowieczu w Polsce królowie żenili się z dziewczynkami w wieku szkolnym a dziś ich mamy na banknotach. Pedofilia była powszechna, 12 latki rodziły królewskie dzieci. Jak do tego ma się twoja duma z bycia Polakiem? Dumny z historii Polski? Jesteś potomkiem pedofilów, na pewno musisz być z tego dumny.

ChrisKrasz

Skoro ISIS był finansowany przez Wuja Sama to sam sobie odpowiedz. Infantylny film, ale problem mniej. Nie zrozumiałeś Bartasa, za to po twojej wypowiedzi w Topie można zbudować tylko jeden wniosek.
A zasłanianie się tekstem "nie znasz mnie" nie odczaruje wypranego mózgu. Jak się zabierasz do takiej tematyki, nawet infantylnej to odrób lekcję i poczytaj coś o największych zbrodniarzach XXI wieku i ich "precyzyjnych" dronach.
Na koniec - świat nie jest czarno-biały, choć tak wygląda łatwiej. Ale nie byłoby islamskiego ekstremizmu gdyby nie było tam czarnego złota, na który największy apetyt mają teraz ci, dla których wszelkie ludzkie prawa to jedynie wrzód na dupie.

Millais

Polecam inny film o tej temastyce:"Dobre zabijanie".

ocenił(a) film na 3
Millais

No i co ? Co to za wypowiedź ? "Nie zrozumiałeś Bartasa" A co tu rozumieć ?? Chamskie odzywki ? Nie znasz mnie , bo nie znasz . Ja Ciebie też nie znam i ludziom nie ubliżam tylko dlatego że odważą się mieć inne zdanie od mojego .

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

Sam film nie jest zły, bo ma dobre napięcie - a to lubię. Natomiast muzułmanin tak kochający kobiety, że z rozpaczy aż postanawia praktycznie popełnić samobójstwo - ja tego nie kupuje, bo wszyscy wiemy czym dla muzułmanina jest kobieta. Niczym. Nie widziałem też nigdy płaczącego muslima.
Sam problem zabijania przez drony ludności cywilnej jest jednak prawdę. W ten sposób rzeczywiście zginęły w Pakistanie co najmniej setki niewinnych cywilów, w tym wiele dzieci. I to jest rzecz absolutnie skandaliczna i hańbiąca "misję stabilizacyjną" NATO.

mordachamordasinski

Według mnie w sposób w jaki wierzysz to kwestia tego jak cie wychowywali w kwestii wiary.. nieważne czy chrześcijanin, muzułmanin, buddysta, jehowi itd. od opiekunów którzy ci "narzucają" wiare zależy jak bedziesz traktował innych, jak będziesz reagował na sytuacje, jak będziesz widział świat lub jak będziesz wyznawał tego Boga i rozprowadzał wiare.. niestety dzisiaj i wcześniej pod pretekstem wiary ginęły miliony jak nie setki ludzi pod przywództwem wielu manipulantów mówiących że to dla wiary A GÓWNO widzicie jak z tej oceny filmu zrodziła sie gówno burza z niezbyt rzetelnymi amkietami o reptilianianach itd. i ja też w tym teraz już uczestnicze
Tak czyś jak możesz wyrwać jakiekolwiek (na twoją korzyść) słowo z książeczki twojej wiary by kogoś przekonać do swojej racji..
Dziękuję dobranoc

Fehuuj

Być może wierzymy w to samo tylko inaczej?

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

poglady mam takie same, ale co do filmu sie nie zgadzam

ocenił(a) film na 9
ChrisKrasz

W tym filmie nie chodzi o to że muzułmanie to aniołki (zauważ że był tam pokazany również muzułmański zabójca u którego w domu dyndał wisielec) ale raczej o to że Amerykanie zabijający kupę cywilów (zza monitora jak ostatnie cioty a nie jak ludzie honoru) wcale nie są od nich lepsi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones