Drugi Hotel Marigold

The Second Best Exotic Marigold Hotel

2015 2 godz. 2 min.
6,5 13 298
ocen
6,5 10 13298
6 723
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
powrót do forum filmu Drugi Hotel Marigold
 • Indy_6 ocenił(a) ten film na: 9

  Gorąco wszystkim polecam The Second Best Exotic Marigold Hotel. Wspaniały film o tym jak jesień życia wcale nie musi być smutna. Energia, kolory, ludzie i zapach Indii dają oczom obraz pełen nieprawdopodobnej energii i przesłania. Gwiazdorska obsada lśni jasnym blaskiem bijąc na głowę dzisiejsze wysokobudżetowe produkcje bez jakiegokolwiek przekazu. The Secon Best Extoci Marigold Hotel to rówież wspaniały pożegnalny portret dla Maggie Smith i zakończenie jej życiowej kariery aktorskiej. Z całego serca dziękuję jej za wspaniałe role filmowe, które wybudowały w moje wyobraźni postacie tak ciepłe i bardzo serdeczne. Dziękuję również Judi Dench, która wierszem Tennyson'a znowu pokazała widzom czy są dla niej ludzie. Tak czy inaczej drodzy Państwo ten film to nie tylko wspaniała rozrywka i piękne klimaty (scena wesela odbiera mowę), ale również wspaniała nostalgiczna przygoda ukazująca powolne odejście naszych wielkich kinowych gwiazd. 9/10

 • Anka_1990 ocenił(a) ten film na: 7

  Indy_6 Jeszcze nie widziałam filmu - ale skąd wiadomość, że Maggie Smith żegna się z aktorstwem? Chyba jeszcze trwają zdjęcia do ostatniego sezonu "Downton Abbey"... To pewne, że już nie zagra na wielkim ekranie?

 • Indy_6 ocenił(a) ten film na: 9

  Anka_1990 udało mi się przeczytać artykuł o tym, po za tym polecam film doglębnie pokazuje, że to już koniec jeśli mogę SPOILER
  SPOILER


  SPOILER


  SPOILER
  Żegna się z widzami w ostatniej scenie filmu.

 • Anka_1990 ocenił(a) ten film na: 7

  Indy_6 Film na pewno obejrzę, dzięki.
  Szkoda, że kończy karierę, ale Maggie Smith ma na koncie takie role, że historia kina o niej nie zapomni :)

 • Anka_1990 a czy to nie jest tak, ze ona po prostu czuje ze umiera? I jest ta jej ostatnia podróż!

 • Indy_6 Żegna się owszem, ale postać grana przez Maggie!
  Nie wiem skąd wniosek, że to pożegnanie samej aktorki! Przeczesałam internet i nigdzie nie ma informacji, żeby Maggie Smith kończyła karierę, a taka informacja na pewno obiegłaby świat filmowy, więc proszę nie rozsiewaj fałszywych informacji.

 • Indy_6 To wspaniale, że "udało Ci się przeczytać artykuł", gratulacje, ale sprawdzaj info zanim podzielisz się z innymi- Maggie gra główną rolę w filmie "The Lady in the Van", który będzie miał premierę w listopadzie, no i gra w serialu "Downton Abbey", także może jeszcze się z nią nie żegnaj. ;)

 • dan052 ocenił(a) ten film na: 7

  gogo224 Film The Lady in the Van był kręcony przed Drugim Hotelem Marigold, a serial Downton Abbey również się zakończy po 6 sezonie.

 • malinowa123 ocenił(a) ten film na: 6

  Indy_6 dla mnie też ten film - kontynuacja - lepszy od poprzedniego ! I nie jest to zasługą Gere'a , ale Nighty'ego , który jest cudowny tutaj , chyba sie zakochałam w tym wrażliwym suchelcu :-)

 • Indy_6 W sumie może tak być, od filmu The Lady in The Van nie zagrała w żadnym filmie