Drugi Hotel Marigold

The Second Best Exotic Marigold Hotel

2015 2 godz. 2 min.
6,5 13 300
ocen
6,5 10 13300
6 724
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
powrót do forum filmu Drugi Hotel Marigold
  • Indy_6 ocenił(a) ten film na: 9

Kilka dni temu rozpoczęto zdjęcia, stara ekipa wraca z powrotem. Nie mogę doczekać się znowu klimatu Indii i genialnej Judi Dench :)

• tomb2525 ocenił(a) ten film na: 8

Indy_6 O, nawet nie wiedziałem że druga część jest w produkcji :) Ale to bardzo dobrze, świetnego kina nigdy dość. "Hotel Marigold" mocno wyróżniał się na tle morza bzdurnych blockbusterów. Film utrzymany w starym dobrym stylu, gdzie to gra aktorska przeplata się z przyjemną ale i zarazem inteligentną fabułą, dostarczając przy tym masę świetnej rozrywki i podstaw do refleksji. Poza tym ta obsada. Maggie Smith i Judi Dench nigdy dość :)

• Indy_6 Byłem w Jaipurze w Indiach i widziałem jak kręcą drugą część ;)

wj15 żartujesz?!

• Indy_6 Mam zdjęcie Billa Nighy, zrobiłem mu z daleka pomiędzy kolejnymi ujęciami ;)

wj15 możesz podesłać mi na danydevour@gmail.com? :) proszę mega mnie ciekawi

• Kosmopolitan ocenił(a) ten film na: 9

Indy_6 Naprawdę!!!?? Super jedynka była genialna. Tak fantastycznej obsady już dawno nie widziałam. Z niecierpliwością czekam na 2 część!:)

• Indy_6 Nie mogę się wprost doczekać! Pierwsza część zdecydowanie mnie ujęła, a po obejrzeniu trailera drugiej jestem dobrej myśli :)