Drugi Hotel Marigold

The Second Best Exotic Marigold Hotel

2015 2 godz. 2 min.
6,5 13 299
ocen
6,5 10 13299
6 723
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
powrót do forum filmu Drugi Hotel Marigold
  • CorpseBride88 ocenił(a) ten film na: 6

Możecie wpisać do ciekawostek, że w filmie bohaterka grana przez Judi Dench mówi do bohaterki granej przez Maggie Smith 'Jesteś przecież starsza ode mnie o 19 dni' [niedokładny cytat] podczas gdy w prawdziwym życiu jest na odwrót, Meggie Smith jest młodsza od Judi Dench dokładnie o 19 dni :-)

• CorpseBride88 To jest bez sensu co napisales/as.

Jedno i drugie znaczy to samo. Judi mowi do Meggie ze jest od niej starsza o 19 dni i w zuciu prawdziwym tez jest od niej starsza o 19 dni...
    Co jest na odwrot ?

Jaki "(...)bohaterka grana przez Judi Dench mówi do bohaterki granej przez Maggie Smith 'Jesteś przecież starsza ode mnie o 19 dni' [niedokładny cytat] podczas gdy w prawdziwym życiu jest na odwrót, Meggie Smith jest młodsza od Judi Dench dokładnie o 19 dni :-)"

Dla osób nie umiejących czytać ze zrozumieniem tłumaczenie:

"(...)bohaterka grana przez Judi Dench mówi do bohaterki granej przez Maggie Smith 'Jesteś przecież starsza ode mnie o 19 dni'' ---------------> Meggie Smith (a raczej bohaterka grana przez nią) jest 19 dni starsza od Judi Dench (a raczej bohaterki granej przez Judi)

"(...)podczas gdy w prawdziwym życiu jest na odwrót, Meggie Smith jest młodsza od Judi Dench dokładnie o 19 dni" -------------->Maggie Smith jest młodsza od Judi Dench o 19 dni

KPW?

• CorpseBride88 hehe... czasem trzeba się "napocić" by niemyślący coś zrozumieli ;-)

• Jaki Maggie jak już coś, a nie Meggie ;)

lolcia4 Pisałam raz tak, raz tak, ale przyznaję rację :-)

• Jaki Dokładnie to o 19 dni, 3 godz., 13 minut,, 44 sekundy i 51 setnych.