Drugi Hotel Marigold

The Second Best Exotic Marigold Hotel

2015 2 godz. 2 min.
6,5 13 300
ocen
6,5 10 13300
6 724
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":3}
powrót do forum filmu Drugi Hotel Marigold
 • luki138 ocenił(a) ten film na: 5

  Niestety ale pierwszy Hotel był ciekawy momentami zabawny, kiedy trzeba dramatyczny.Tutaj trochę zabrakło Mi tej radości z części pierwszej został tylko dramat. A i Maggie Smith (nie wiem czy przeoczyłem czy jestem tępy)ale o co chodziło z jej bohaterką?Czy zostało to powiedziane?

 • asparagus ocenił(a) ten film na: 6

  luki138 Ja też chyba oglądałam film dość nieuważnie, bo również nie zauważyłam gdzie wybiera się Maggie Smith i jakie ma plany.

 • asparagus Mi się wydaje, że ma zamiar wrócić do Ameryki, jednak pewna nie jestem.

 • dariusgromnicki ocenił(a) ten film na: 4

  asparagus SPOILER ALERT!
  Nie jest to jasno powiedziane w filmie. Mi się wydaję, że nie wyjeżdża, ale czuje, że jej czas już minął i jak Sonny wróci z podróży poślubnej to ona już nie będzie żyła. Przecież od wesela nie czuła się dobrze - nie wychodziła z pokoju, leżała w łóżku, wolno chodziła.

 • pozman ocenił(a) ten film na: 9

  dariusgromnicki Ja zrozumiałem to podobnie, że jej czas dobiega końca , nawet myślałem, że sama chce dokończyć życie ze sobą, ale pewnie jej dni po diagnozie były policzone...

 • sorensen_filmaniak ocenił(a) ten film na: 7

  luki138 niestety wydaje mi się że umarła, wychodząc od lekarza nie była zadowolona, nikt z mieszkańców hotelu nie interesował się nią to nikomu nic nie mówiła tylko Judy w pewnym momencie powiedziała że zauważą jej nieobecność.