PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106847}

Drzwi w podłodze

The Door in the Floor
6,7 7 506
ocen
6,7 10 1 7506
Drzwi w podłodze
powrót do forum filmu Drzwi w podłodze

!!!

ocenił(a) film na 9

Bardzo dobry film na podstawie rewelacyjnej książki. A właściwie połowy książki, ale gdyby próbowali przenieść na ekran całość, utracili by wierność, która tak bardzo mi się tutaj podobała. Więc z jednej strony żałuję, że nie obejrzałam dalszych losów Eddiego i Ruth, bo historia jest niesamowita, a z drugiej - cieszę się, bo tego nie dałoby się zrobić w czasie 2 godzin bez skrótów, które zabiłyby klimat tej historii. Może jeszcze kiedyś powstanie druga część? Jeszcze kilka lat i charakteryzacja i Fanning będzie nadal mogła grać postać Ruthie :)

ocenił(a) film na 8
kslawka

jaki tytul jest tej ksiazki ??

ocenił(a) film na 9
dimitra

One year widow - polecam. Po polsku było chyba dosłownie "jednoroczna wdowa", ale nie mam pewności.

ocenił(a) film na 8
kslawka

Już wczoraj znalazłam tytuł ale Dzieki :)

ocenił(a) film na 9
dimitra

A ja właśnie zdałam sobie sprawę, że źle go napisałam - A widow for One Year :)

kslawka

Zgadzam się. Z całej książki mogliby ewentualnie zrobić miniserial.

kslawka

polecam ksiazke, bardzo ciekawa, natomiast film jest zrealizowany tylko z polowy owej, tez mi brakuje dalszej czesci, tzn dalsze losy Ruth i Eddiego, mozna bylo nakrecic film w 2 czesciach.....ale i tak wiernie oddany scenariusz, fantastyczna rola Bridgesa i Kim Basinger. Polecam i ksiazke i film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones