PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214369}

Duchy Goi

Goya's Ghosts
7,3 32 424
oceny
7,3 10 1 32424
5,7 11
ocen krytyków
Duchy Goi
powrót do forum filmu Duchy Goi

Którego aktualność przesłania poraża. Rzecz o fanatyźmie religijnym i nieprawdopodobnym wręcz zakłamaniu. A także o specyficznej roli Artysty. Genialny Bardem. Świetne Kino.

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Formana, oczywiście

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

Ten stek bzdur i przekłamań nazywasz jakimkolewiek odnośnikiem do fanatyzmu? Może to jeszce wierny obraz inkwizycji? Wiesz w filmie Goście, goście 2 kiedy pojawią się inkwizytor sadysta to wiadomo że to komedia i można przymrużyć oko że inkwizycja w ogóle powstała przeszło sto lat później. Jest zabawnie i oto chodzi.
Ale to? Zwykła emancja kłamstw. Gorsze od tego jest chyba tylko Imię Róży, tam to już jest prawdziwa antykatolicka orgia przekłamań.. Po. Prostu propaganda. Tutaj podobnie. Ja nie przeczę że byli pewnie księża zboczeńccy i wyzszi duchowni skorumpowani.. Ale chodzi o ogólny obraz. Kościół w tym filmie wygląda jak NKWD. To ma być jakąkolwiek rozsądna wizja?

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Kościołowi nikt nie musi pomagać się kompromitować. Jest w tym mistrzem.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

My wszyscy jesteśmy Kościołem, wszyscy katolicy. Uważam że nie mniej się kompromitujemy niż reszta

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Nie wstyd Panu?

ocenił(a) film na 5
RAC_79

A co, mam się niby Tobie z czegokolwiek tłumaczyć internetowy trollu? A może hejterze 50 gr od komentarza? Słuchaj pan, takie tanie sztuczki to sobie możesz na swoich dzieciach stosować, o ile w ogóle je masz, jak to nowoczesny lewak ateista. Ale nie martw się, ignorancja to jeszcze nie głupota, wiec może jeszcze nie jest dla Ciebie za późno.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Wzruszył mnie pana soczysty ból dupy.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

Cieszę się, w takim razie pocałuj mnie w dupę to mi przejdzie.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Proszę nie mieszać mnie w pańskie zabawy na plebanii.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

A mnie w pańskie mokre sny o tym co się dzieje na plebani.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Nawet nie mam takiej wyobraźni jaką macie wy katolicy, wierzący w takie bajania.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

Zamiast tego masz jad którym plujesz na lewo i prawo na ludziach o innych poglądach i religii. To się nazywa nietolerancja. Ale wydaje mi się że w Twoim przypadku to już nawet coś gorszego.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

To ze lubi pan fantastykę to nic złego. Proszę sie tego nie wstydzić.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

Wstyd mi że pan jest Polakiem.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Wstyd to jak ksiądz czy inny hurraoptymista książek fantasy gwałci male dzieci.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

Dokładnie, taki sam wstyd jak Ty pedofilu.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Nie jestem duchownym, proszę pana.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

Ale jesteś pedofilem. Myślisz że możesz rzucać pustymi oskarżeniami na prawo i lewo? Każdy może. Proszę bardzo. A może nie są puste, w końcu ciągle poruszasz ten temat. Widzisz u innych, szukasz go. Najwięcej o seksie mówi erotoman albo impotent. To jak jest z Tobą? Tłumacz się pedofilu.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Pleciesz pan takie bzdury, że zaczynam podejrzewać, że jest Pan księdzem.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

A ja że jesteś pan płatnym trollem. Bo jeśli nie... No to nie pozostaje nic jak się pomodlić za Pana. Bo jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera.

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

To musi Pana Bóg bardzo nie lubić.

ocenił(a) film na 5
RAC_79

To akurat ani mnie ani nikomu nie grozi. Bóg wszystkich kocha i dlatego pragnie zbawienia ludzkości. Napisałem wyraźnie że jeśli Bóg chce kogoś pokarać, a nie jeśli kogoś nie lubi. Z tym co Pan sobą reprezentujesz nie dziwię się że masz Pan problem ze zrozumieniem tekstu czytanego.

A tak w ogóle nie wstyd Panu tak obsmarowywać ludzi z góry bezpodstawnie, stosując komunistyczną odpowiedzialność zbiorową? Nie wstyd Panu wykazywać się taką nietolerancją?

ocenił(a) film na 7
OlejhunterPL

Po co użerać się z ewidentnym osłem, który może i notki Wikipedii nie doczytał. Nie da się dyskutować z uczniami Gramsciego, bo ich wiedza opiera się na... wierze, że wiedzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones