PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627522}

Duchy ze szkolnej ławki

Promoción fantasma
6,7 5 122
oceny
6,7 10 1 5122
Duchy ze szkolnej ławki
powrót do forum filmu Duchy ze szkolnej ławki

Muszę przyznać pozytywnie zaskakują mnie kolejne hiszpańskie komedie. Miesiąc temu trafiłem na HBO na "Drenaż Mózgu 2", w tym tygodniu na "Duchy Ze Szkolnej Ławki" i oba filmy oglądało się naprawdę dobrze.

Przed wszystkim w Duchach nie ma jakiegoś wymuszonego humoru (wrzucanie do scenariusza na siłę jakiś tekstów w założeniu mających być zabawnymi, a z reguły brzmią żałośnie), a jak już jest jakaś zabawna scena to jest się z czego pośmiać (gdy Dani przemawia jako ten przewodniczący rady rodziców). Fajny klimat i obsada. Warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 10
BundyCh

a znasz jeszcze jakieś fajne hiszpańskie komedie coś w ten deseń? mam na myli humor
chociaż cała ta sprawa z duchami.. szczerze bardzo chciałam coś takiego oglądnąć i mi się udało

ocenił(a) film na 7
jessyxx

Na myśl przychodzi mi "Wycieczka szkolna" i "Straszny hiszpański film"

ocenił(a) film na 8
jessyxx

Jak zostać Baskiem (2014)
Kuzyni (2011)

ocenił(a) film na 8
Rewox44

Jak zostać Baskiem oglądałeś na jakiej stronce??? Chyba że masz to na DVD bądź Blue-rey;P

ocenił(a) film na 8
NickManu333

Pobrałem i oglądałem z angielskimi napisami, ale z tego co widzę to już jest z polskimi napisami.

Rewox44

''Kuzyni'' są dla mnie średni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones