PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554803}

Duma i uprzedzenie, i zombie

Pride and Prejudice and Zombies
5,7 18 789
ocen
5,7 10 1 18789
5,0 3
oceny krytyków
Duma i uprzedzenie, i zombie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie, i zombie

Aż się wierzyć nie chce, że tak mało zarobił na świecie, a polski dystrybutor zrezygnował z pokazów tego filmu.
Jestem po seansie i bardzo mi się podobało. Jestem wręcz zachwycona. Może scenariusz i prowadzenie akcji za mało odbiegało od oryginału napisanego przez Jane Austen, dlatego było mało niespodzianek, ale i tak wyszło świetnie!
Kostiumy, muzyka, scenografia- przepiękne. A choreografia to osobiście dla mnie miodek dla oczu ;)
Nie przepadałam za Lily, ale ten film to zmienił. Piękna i zdolna. Sam- tego nie trzeba komentować. On jest stworzony do takich ról. A Matt Smith bawi do łez.
Tu jest wszystko, film kostiumowy, romans, komedia, horror... Brakowało mi tylko jakiejś konkretnej finałowej sceny walki, dlatego przydałaby się część druga. Ale finalizując, z mojej strony, jak na kino typowo rozrywkowe- pełen zachwyt!!! Polecam!!! No i czekam na wersję z polskim lektorem :)

balex

mi tez sie b. podobal ten film. tutaj tez pierwszy raz widzialem glowna aktorke Lily James ktorej wczesniej nie znalem, b. fajnie zagrala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones