Czy ktos go widzial w ogole? Bo wydaje mi sie ze wszystkie, lub wiekszosc komentarzy i ocen jest efektem wpisywania z nudow przeklenstw w wyszukiwarce... Tak mowia tematy pisane tutaj. Przemilcze z przyzwoitosci komentarz na temat pisania takich pieknych wyrazow, tylko chce przypomniec ze tu oceniamy FILMY, nie tytuly....
więcej