PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343292}

Dwa światy

10 Items or Less
6,7 4 812
ocen
6,7 10 1 4812
Dwa światy
powrót do forum filmu Dwa światy

Ja rozumiem że film był niskobudżetowy, ale żeby oszczędzać na aktorach to przesada. Zamiast wziąć jakaś aktorkę która potrafi posługiwać się angielski bez tego okropnego akcentu to wzięli imigrantkę bo tak jest taniej. OKROPNY AKCENT.

użytkownik usunięty
Oski_m

wg mnie wyszło dzięki temu o wiele naturalniej, przynajmniej można dostrzec kontrast pomiędzy zawodowym aktorem i amatorką, fabuła filmu świetnie się do tego nadawała, wyszło super!

ocenił(a) film na 6
Oski_m

Przeczytaj opis filmu i zastanów sie nad tym co napisałeś/aś. Podpowiem Ci tylko abyś zwrócił/ła uwagę na wątek z mniejszością narodową.

sagrado

Z tego co mi się obiło o uszy to Paz Vega jest jedną z najbardziej znanych hiszpańskich aktorek, wiec nie pisz tu takich bzdur. Zresztą jej angielski dodał całej sytuacji autentyczności. Najwidoczniej lubisz plastic w stylu American Pie... cieszę się, że ja nie

Oski_m

film został bardzo dobrze zrealizowany,
a angielski Paz Vega był celowym elementem i dotyczy samej fabuły filmu.

A że film mnie mile zaskoczył pięknem i prostotą to dostał wysoką ocenę :-)

ocenił(a) film na 7
3scot

Z tego co czytałem, to grając w Trudnych Słowkach (Spanglish) nie umiała angielskiego i uczyła się dopiero języka razem z bohaterką, którą grała w tym filmie. Chociaż w filmie Human Contract nie słychać tak jej tego akcentu, jak w Dwóch Światach, więc może, a raczej na pewno było to celowe i mi ten akcent w ogole nie przeszkadzał

jeszcze chciałbym się odnieść do komentarza Oski, imigrantka, nieznana aktorka? Ja Paz Vega dobrze znam i tylko dlatego wziąłem zainstersował się tym filmie na VOD'dzie, bo zobaczyłem ją w obsadzie, tak bym go nie ruszał.
To, że nie znasz Vegi, oznacza, że jesteś ignorantem, znaczy może inaczej, to że nie znasz to trudno, ale że tak się wypowiadasz o niej, nie wiedząc kim ona jest i z tego wnioskując, że jak jej nie znam to tania aktork to już jest nie w porządku. Zawsze można sprawdzić kto kim jest zanim coś napiszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones