PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348154}

Dwa dni w Paryżu

2 Days in Paris
6,4 22 798
ocen
6,4 10 1 22798
6,7 14
ocen krytyków
Dwa dni w Paryżu
powrót do forum filmu Dwa dni w Paryżu

... ale polski dystrybutor promuje to jak jakąś głupawą komedię romantyczną. Zobaczyłem plakat i się załamałem. "Komedia pełna testosteronu nie tylko dla lejdis ;-)", "seks w pięknym mieście" ?? Bez komentarza. Prawda, dystrybutor chce, aby do kina poszło mnóstwo osób, ale czy koniecznie jest reklamowanie filmu nie zgodnie z jego prawdziwą naturą?

Może i coś w tym jest, może film jest podobny do tych wymienionych. W każdym razie nareszcie coś dla kobietek :P

LaLeCzKaA

Dla kobitek i nie tylko, faceci z tego co zaobserwowałam bawili się również całkiem całkiem, nie słyszałam zbyt wielkiego marudzenia opuszczajac sale.

brzytwa1981

To dobrze, bo wyciągam chłopaka i mam nadzieję, że to nie będzie ostatnia komedia na jaką pójdziemy. Ale Dwa dni w Paryżu wydaje się naprawdę sympatyczne. Nawet nie musiałam do zbyt długo nakłaniać.

LaLeCzKaA

Dla kobitek ale faceci tez nie nudza sie za mocno.
mozna na luziku isc i zobaczyc

LaLeCzKaA

Dla kobitek ale czy tylko?
Ja bylem i jakos nie umarłem z nudów a wiec to nie tylko film la kobitek.
polecam

foxinski

Jasne, że nie tylko :) po prostu faceci nie chcą się przyznać, że lubią komedie romantyczne, więc dlatego skierowany jest raczej do pań. Ale myślę, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Faceci pośmieją się z babek, a kobitki z facetów :)

No tu masz rację nie jest to głupkowata komedia ale nie da sie ukryć ze sa w niej elementy komedii romantycznej a momentami dramatu ale tez podanego na wesoło.

hubert_hunter

no to zobaczymy juz jutro co to za film.

Mam nadzieję, że jednak nie jest to głupkowata komedyjka, tylko fajna komedia ze smakiem :) Zresztą nie spodziewam się niczego innego po Julie Delpy.

vernona

widac sama sobie odpowiedziałas na stawiane sobie pytania:)
po Julie Delpy nie mozna sie spodziewac niczego złego, kapitalna babeczka ktora robi swietne filmy.

użytkownik usunięty

Żadna głupkowata komedia romantyczna dla jak to sie mówi ostatnio ..."Lejdis" (?). Świetny film. Ubawiliśmy się z mężem po przysłowiowe pachy. Idealnie podkreśla różnice między Amerykanami a Europejczykami. Doskonale obrazuje francuską mentalność. Według mnie film genialny. Błyskotliwy, trafny, śmieszny. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Dobrze napisane. Co to w ogóle ma być z tymi "lejdis"? Beznadziejne. Niech was to nie zniechęca. Film jest o niebo lepszy od tępych komedii z USA. To coś dla wielbicieli Europy i europejskiego stylu życia :)

użytkownik usunięty

Właściwie to film ABSOLUTNIE nie jest dla "lejdis" jeśli chodzi tu o TE lejdis i widzów tego... filmu. No i bardzo dobrze z resztą ;)

No właśnie. Ten film nie ma nic wspólnego z "Lejdis" i proszę się tym nie kierować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones