PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348154}

Dwa dni w Paryżu

2 Days in Paris
6,4 22 798
ocen
6,4 10 1 22798
6,7 14
ocen krytyków
Dwa dni w Paryżu
powrót do forum filmu Dwa dni w Paryżu

Już się nie mogę doczekać, aż wejdzie do kin! Zapowiada się naprawdę śmiesznie, może coś w stylu "Poznaj mojego tatę" tylko w wersji francuskiej. Myślę, że będzie OK!

felicita1983

Też myślę, że będzie fajny. Moja koleżanka była na pokazie przedpremierowym i mówiła, że uśmiała się jak głupia. Zachęcona jej opinią, sama też się wybieram.

felicita1983

Ja też się wybieram. Wydaje się, że będzie OK :)

felicita1983

Zachęciłyście mnie :) Też zamierzam iść. Wydaje się być sympatycznym filmikiem.

felicita1983

Hej! Też zamierzam obejrzeć. Słyszałam dobre opinie nt. tego filmu i nie zamierzam go przegapić. Poza tym uwielbiam Julie Delpy. Jest urocza.

marrengo

A Adam Goldberg? Uwielbiam tego gościa (między innymi dla niego idę na ten film :P)

pensiero

A Adam Goldberg też jest niczego sobie :P

felicita1983

Podobno i dla części męskiej jest ok tylko jak wyciągnąć faceta na coś w czym nie strzelają i obijają sobie gęby :) ?

LaLeCzKaA

O widzisz! I to jest dobre pytanie!
Ja cały czas jestem w fazie negocjacji. Ma ktoś może jakieś sugestie? Strasznie bym chciała obejrzeć, a nie chcę iść sama :(

LaLeCzKaA

No mnie dziewczyna juz przekonala i w piatek wybieramy sie razem na ten podobno zabawny filmik.

m_majkel

Moja mnie cały czas męczy i gada mi i gada ze to bedzie fajny film, widzę troszkę męskich komentarzy wiec moze dam jej sie zaciagnąć do kina, ale niech sie jeszcze troche pomęczy:p

lord_wader8

Ach te baby co? Co my z nimi mamy? Zachciało się jakiś komedii romantycznych...
Nie no, żartuję :D Po takich pozytywnych zachętach sam się chętnie wybiorę (ale oczywiście będzie się musiała mnie naprosić ^^)

m_majkel

o matko, widzę, że nie jestem sam ^^. Mnie też namówiła, ale widzę całkiem pozytywne komentarze, więc chyba będzie OK.

felicita1983

Film jest rewelacyjy i wrto sie na niego wybrać. polecam

felicita1983

Już dzisiaj się wybieram! Nie mogę się doczekać. Wydaje mi się, że film będzie świetny, tak jak wszystkie z Julie Delpy.

felicita1983

Ja byłem i szczerze polecam. Wyluzować się można w pełni po całym tygodniu, potem jeszcze jakieś piwko i jest super:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones