PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348154}

Dwa dni w Paryżu

2 Days in Paris
6,4 22 798
ocen
6,4 10 1 22798
6,7 14
ocen krytyków
Dwa dni w Paryżu
powrót do forum filmu Dwa dni w Paryżu

swietny film przepełniony dobrym humorem, ktoremu baaaaardzo daleko do ostatnio pokazujących się w kinach komedii!

dope__

racja! można się pośmiać nawet do łez :) bardzo polecam!

dope__

Niesamowite sa teksty, bawią bawia i jeszcze raz bawią.
Komedia ciut inna niz wiekszość jaką jestesmy karmieni przez dostarczcieli filmów.
o jest typowa komedia w stylu Julie Delpy

borys_leon

Teksty bawią i to bardzo. Faktycznie nie jest to taka komedia, do jakich przyzwyczaili nas Amerykanie, ale myślę, że ta jej odmienność może się podobać. Mnie w każdym razie film zachwycił swoją prawdziwością i prostotą przekazu.

dope__

Nie jest to sztampowa komedia romantyczna i chyba dlatego mi się podobała. Teksty są kapitalne - inteligentne i śmieszne. Film trochę w stylu Allena.

dope__

Przyznaję się bez bicia - film bardzo mi się podobał, mimo iż wyciągnęła mnie dziewczyna i szedłem raczej niechętnie. Hitowe dialogi, śmieszne sceny, które miejscami wyglądały jak wyjęte z naszego życiorysu. Ogólnie bardzo duży pozytyw. Polecam!

saltimbanco

Film faktycznie wyglada momentami jak sceny z zycia wzięte i to zywcem zerzniete z tego co sami przezywamy.
Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones