PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30701}
8,7 230 335
ocen
8,7 10 1 230335
9,0 48
ocen krytyków
Dwunastu gniewnych ludzi
powrót do forum filmu Dwunastu gniewnych ludzi

Nigdy nie pojmę co ludzie widzą w tym filmie, że ma tak wysoką ocenę. Siedzą sobie goście w sądzie i tylko gadają, dałem radę wytrzymać jakieś 40 parę minut. To tak jakbym miał oglądać Obrady Sejmu i się nimi zachwycać. Jak dla mnie to nie jest film tylko jakaś audycja radiowa.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Nawet go nie obejrzałeś całego. Nie pojmiesz co ludzie widzą w tym filmie, bo to nie jest film dla ludzi na Twoim poziomie.

prezi139

Nawet mnie nie znasz, więc ciekawe skąd wiesz jaki ja reprezentuje poziom.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Wystarczy spojrzeć na Twój profil.

prezi139

Ja od filmów oczekuję rozrywki i miło spędzonego czasu a nie ciągłego gadania, które usypia.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Cóż, film czy kino niekoniecznie ma służyć tylko rozrywce. Podobnie jest z muzyką, gdy chcę się wytańczyć to mogę przy disco polo, które jest uznawane za kiczowaty gatunek muzyki, ale dobrze się przy nim bawię. Gdy zaś chcę się rozkoszować samą muzyką słucham czegoś ambitniejszego - Mozarta, Schuberta itd. Podobnie jest z filmami ;)

prezi139

Co do muzyki to się zgodzę jednak ja fllmy oglądam tylko i wyłącznie dla rozrywki i nie interesuje mnie ambitne kino.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Dlatego najsprawiedliwiej byłoby gdybyś odpuścił ocenę tego filmu. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

prezi139

Nigdy nie oceniam bez oglądania. A jeżeli obejrzałem chociaż z 15 minut jakiegokolwiek filmu to muszę go ocenić.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Dość niestandardowe podejście... W tym filmie właśnie chodzi o to, by obejrzeć go cały, bo to dramat sądowy, a w takich filmach zakończenie jest najważniejsze.

prezi139

Ten film włączyłem jedynie dlatego, że ma tak wysoką ocenę i żeby zobaczyć czym tylu ludzi się zachwyca. Jednak teraz już wiem, że dramaty sądowe to zdecydowanie nie moja bajka.

prezi139

Ten film włączyłem tylko ze względu na jego tak wysoką ocenę, chciałem sprawdzić czym się ludzie zachwycają i do tej pory tego nie wiem. Dramaty sądowe to zdecydowanie nie moja bajka, nie lubię filmów w których tylko gadają i nic się nie dzieje.

Andrzejek324

To przeczytaj "Ławę przysięgłych" to może zmienisz zdanie

marcinkey

Oceniam film a nie książke.

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

Ocenia się filmy, które się widziało w całości. Ocenienie po 15 minutach to nieporozumienie...

Alee

Moim zdaniem jest inaczej. Jeżeli przez 15 minut film tylko i wyłącznie mnie denerwuje to nie ma takiej opcji zeby dalsza jego część mnie zaciekawiła.

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

To nikt nie każe go dalej oglądać, ale ocenianie jest w tym momencie niesprawiedliwe.

ocenił(a) film na 10
Andrzejek324

Jak nie interesuje cię ambitne kino, to po co oglądałeś Gniewnych? Hmm...

Andrzejek324

Skoro ten gatunek filmu cię nie interesuje, i już na samym początku jesteś pewien, że ci się nie spodoba to po co go oglądać? Marnujesz tylko swój cenny czas :)

julcianik

Chciałem zobaczyć dlaczego ten film ma taką wysoką ocenę.

Andrzejek324

I wszystko stało się jasne

Andrzejek324

oj, Andrzejek, Andrzejek, i wszystko na ten temat, poziom sam sobie zrobiłeś (dość niski)

ocenił(a) film na 9
Andrzejek324

Nie karmić trolla. Koleś skompromitował się wystawiając jedynkę i komentując jeszcze ten akt zupełnego niewyrobienia intelektualnego i artystycznego.

LoneGunman

Chłopie, ale dlaczego trolla? To już nie można wystawić jedynki filmowi, który kompetlnie mi się nie spodobał i byłem go zmuszony wyłączyć? Nic nie poradzę na to, że czułem się jakbym słuchał jakiejś audycji radiowej, albo oglądał obrady sejmu w telewizji. Nie ma takiego filmu na świecie, który podoba się wszystkim ludziom.

ocenił(a) film na 10
LoneGunman

100% racji, @LoneGunman.

Norat

Dla mnie dupy nie urywa.Po co mam dawać 10kę skoro każdy daje.Nie jest zły.Ale dla mnie żadne arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones