PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30701}
8,7 230 281
ocen
8,7 10 1 230281
9,0 47
ocen krytyków
Dwunastu gniewnych ludzi
powrót do forum filmu Dwunastu gniewnych ludzi

Chyba najmądrzejszy film jaki widziałem, bardzo ważne, ponadczasowe i uniwersalne przesłanie. Pomimo kilku niedociągnięć, uważam, że każdy powinien obejrzeć. Argumenty z nosem i posiadaczem tego samego noża uważam za mocno naciągany. Być może do końca go nie zrozumiałem, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Dlaczego przysięgły nr 3 (?) przyznał, że skazany jest niewinny? Coś konkretnego skłoniło go do tej decyzji czy po prostu uznał, że ponosi go pycha?

Już chciałem się rozpisywać ale po przeczytaniu twojego ostatniego pytania muszę ci powiedzieć ,że chyba przysypiałeś co kilka sekund albo przewijałeś film. Weź lepiej się nie ośmieszaj bo wszystko jest podane na tacy i odpowiedź na twoje pytanie jest na końcu filmu ładowana ci łopatą na twarz a ty zadajesz takie pytanie.... po prostu debilne pytanie poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Faktycznie najmądrzejszy film jaki widziałeś szkoda ,że nie zrozumiałeś najłatwiejszej rzeczy do skapowania, polecam powtórzyć seans i zmienić konto bo narobiłeś sobie wstydu.

użytkownik usunięty
Internetowa_Corrida

Ładna spina. Lubię filmweb, ale wkurza mnie arogancja internetowych napinaczy. Udają wielkich koneserów i meszaąją ludzi z gównem. Strach się zapytać o cokolwiek , bo zaraz odpisze jakiś przewodniczący klubu Mensa.
Nie pozdrawiam

Racja określenia "nie ośmieszaj się, po prostu debilne pytanie poniżej jakiegokolwiek poziomu, szkoda ,że nie zrozumiałeś najłatwiejszej rzeczy do skapowania, polecam zmienić konto bo narobiłeś sobie wstydu" to faktycznie MIESZANIE LUDZI Z GÓWNEM :D powiedziałbym ,że to psychiczne znęcanie się upokarzanie, poniżanie, obelgi, wulgarny język, punche i namawianie do samobójstwa :DDD bo chyba tak to odebrałeś

To nie ja obraziłem ciebie tylko ty obraziłeś film tak głupim pytaniem. Po prostu obejrzyj jeszcze raz to zobaczysz jakie zadałeś debilne pytanie i każdy kto OBEJRZAŁ ten film ci to powie.

Wolę być nazywany toreadorem niż napinaczem.

Jestem przewodniczącym klubu Infantylnych w Warszawie jak dowalisz jeszcze kilka takich pytań to masz szansę się dostać.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones