PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614257}

Dyktator

The Dictator
6,4 151 478
ocen
6,4 10 1 151478
4,9 18
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

Który najlepszy?

ocenił(a) film na 7
ironedd

Ali G ;D

użytkownik usunięty
ironedd

dyktator swietny
borat b.db
bruno slaby

użytkownik usunięty
ironedd

1. Borat
2. Dyktator
3. Bruno
4. Ali G

ocenił(a) film na 8
ironedd

1. Dyktator
2. Borat
3. Ali G
4. Bruno

ocenił(a) film na 8
ironedd

1. Ali G / Dyktator
2. Borat
3. Bruno

ironedd

1. Bruno
2. Ali G
3. Borat
4. Dyktator

ocenił(a) film na 8
ironedd

1. Dyktator.
2. Ali G
3. Borat
4. Bruno

Ogólnie można dyskutować czy lepszy był Borat, czy jednak Ali G, ale Bruno to na pewno najgorszy film z całej czwórki.

Lepkam

Zgodzę się z Twoim zdaniem. Bruno to dla mnie trochę nieporozumienie, a Borat i Ali G były świetne. Mi jednak bardziej podobał się Ali G. Dyktatora mam zamiar obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
darek12322

A ja uważam właśnie, że Bruno był serio dobry! Ali G mam zamiar obejrzeć w ciągu najbliższych dni. Jak dla mnie :
1. Bruno
2. Borat
3. Dyktator
? Ali G

ironedd

jak lubisz naśmiewanie się z pseudo gangsterów i życia w getcie to Ci się spodoba :)

ocenił(a) film na 8
darek12322

Właśnie obejrzałem Ali G i Borat, Bruno i Dyktator o niebo lepsze.

ironedd

no dla mnie akurat Ali G jest najlepsze, ale to kwestia gustu ;)

ironedd

Zgadzam się w 100% :) geniusz 'Bruna' trzeba umieć docenić. Niektóry sceny są epickie.

ocenił(a) film na 3
Kurkosia

Epickie? Epika jest jednym z trzech rodzajów literackich (obok liryki i dramatu). Więc proszę powiedz mi o jaki gatunek epiki ci chodzi, powieść, nowele, epopeje, opowiadanie, baśń, legendę, anegdotę, satyrę czy pamiętnik?

Gaara_200

Też miałam w szkole polski, ale dzięki.

Gaara_200

Lubię jak ktoś udaje, że nie wie w jakim sensie użyłam danego słowa i próbuje się mądrzyć :D bezcenne

ocenił(a) film na 8
ironedd

1.Dyktator
2.Borat
3.Ali G
-4 Bruno

ocenił(a) film na 7
ironedd

1. Borat - najbardziej zabawny; naturalny, ponieważ z wkręcał on ludzie
2. Dyktator
3. Bruno - tutaj Sacha Bron Cohen pojechał po bandzie, bardzo obrzydliwy film, choć niektóre sceny były bardzo zabawne np.: u jerry springer'a

ocenił(a) film na 6
tryton13

Co do Bruno to moja ulubiona scena to wywiad z Harrisonem Fordem. Rzeczowy i b. profesjonalny.

ocenił(a) film na 7
ironedd

1.Borat
2.Bruno
3.Dyktator
4.Ali-G

ocenił(a) film na 9
ironedd

Ali G/ Dyktator
Borat
Bruno

ocenił(a) film na 7
ironedd

1. Ali G

2.Borat
3.Dyktator


4. Bruno

ocenił(a) film na 9
ironedd

1. Borat
2. Aladeen
3. Ali G
4. Bruno

ocenił(a) film na 7
ironedd

1.Borat
2.Bruno
3.Dyktator
4.Ali-G

ocenił(a) film na 8
ironedd

Po obejrzeniu Ali-G i przemyśleniu sprawy :
1. Bruno
2. Borat i Dyktator a daleko daleko w tyle Ali-G, zdecydowanie najgorszy z całej czwórki

użytkownik usunięty
ironedd

BORAT !!!

ironedd

1. BORAT
2. DYKTATOR
3. ALI G
4. BRUNO

ocenił(a) film na 7
saladyn_2

1. Borat (zdecydowanie najlepsze wcielenie)
2. Dyktator
3. Ali G (polecam program TV, tam był o wiele śmieszniejszy)
4. Obleśny Bruno ;)

Ogólnie to Sacha Baron Cohen to jak już ktoś napisał człowiek-kameleon, niesamowicie wtapia się w swoją postać. Nie mogę się doczekać jego roli jako Freddy Mercury.

ocenił(a) film na 8
ironedd

Dyktator i Ali g to bardzo podobny poziom .Bruno gorszy od borata miał swoje momenty ale na wiele rzeczy nie da się patrzeć

ocenił(a) film na 7
ironedd

1. Borat - najwyższy poziom, bardzo przemyślana postać.
2. Dyktator - trochę zawirowań, parę niepotrzebnych scen (np. poród- na prawdę ktoś się przy tym uśmiał?)
3. Bruno - za dużo mega kontrowersyjnych scen ale uśmiałam się po pachy (chyba zresztą jako nieliczna na sali:))
Koniecznie muszę zobaczyć Ali G, kocham Sachę - to super utalentowany gość, ogromna wyobraźnia, łamanie wszelkich konwenansów, niewiarygodny dystans do wszystkiego. No i przede wszystkim bawi, idąc do kina wychodzę zrelaksowana, i o to chodzi:)!.

ironedd

Ali G

ocenił(a) film na 9
ironedd

Jak dla mnie dyktator najlepszy.
W porównaniu z Boratem Bruno dużo bardziej mi podchodził,
a Alego G tu nie będę z tymi dwoma porównywał, bo to zupełnie inna kategoria, zwykła komedia, sami aktorzy, bez wkręcania ludzi postronnych, czy też scen które na takie wkręcanie mają wyglądać (pod tym względem dyktator trochę wraca do korzeni), przy czym uśmiałem się przy nim po pachy, świetny film - po prostu od borata i bruna na tyle różny, że nie chcę porównywać.

ironedd

Zohan :)

ocenił(a) film na 3
ironedd

1. Borat i Dyktator
''Bruno'' baaardzo słaby, właściwie nie śmieszny, a żałosny film...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
ironedd

1. Borat
2. Dyktator
3. Ali G
4. Bruno

ocenił(a) film na 8
ironedd

Ali G Inda House, biatch!

ocenił(a) film na 9
ironedd

1. Dyktator
2. Bruno
3. Borat

A Aliego G nie oglądałem, ha!

ocenił(a) film na 6
ironedd

Borat najlepszy, bo najbardziej prowokacyjny, dyktator całkiem zabawny i drze łacha z hamerykańskiej poprawności politycznej, a Bruno jest wg mnie kompletnie niestrawnym gniotem.

Bodzepor

Nich rusza mnie du opinia.

ocenił(a) film na 6
ironedd

1. Borat
2. Ali G
3. Bruno / Dyktator

ocenił(a) film na 6
_lethal_

"Dyktator" sprawił, że przebaczyłam "Borata", co jednak nie zachęciło mnie do obejrzenia "Bruno".

ironedd

1.Dyktator
2.Ali G
3.Borat/Bruno

ocenił(a) film na 7
ironedd

1.Ali G
2.Dyktator
3.Borat

użytkownik usunięty
ironedd

ALI G!

ironedd

Moim zdaniem Bruno to totalne dno. Do obejrzenia nakłoniła mnie współlokatorka i żałuję każdej minuty, którą poświęciłam na oglądanie tego 'badziewia'. Nawet pity w tym czasie 'Ruski szampan' nie pomógł;c

RumeurRose

Und ich żałuję każdej minuty mit twój Vater im moje bett. Badziewiem jesteś tylko du und ruski szampan weil nich stać cię na oryginalnego von Giorgio Armani.
Grüßen

ironedd

1) Borat
2) Ali G
3) Dyktator
4) Bruno

ocenił(a) film na 6
AdiGol

1 Borat 8/10 genialny film
2 Bruno 8/10 równie super jak Borat śmiałem się cały film
3 Dyktator mocne 6/10 prawdę mówiąc trochę się zawiodłem mimo tego film wart obejrzenia bo jest kilka świetnych momentów choć słabszy niż Borat i Bruno.

ironedd

Bruno ist menie favorite

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones