PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614257}

Dyktator

The Dictator
6,4 151 635
ocen
6,4 10 1 151635
4,8 19
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

Jak wyżej. Nie polecam tego filmu osobom, które wszystko biorą na poważnie. Film jest w stu
procentach satyrą. Bardzo w filmie podobało mi się to, że jak na jedną z tych "prymitywnych" komedii
film jest dość inteligentny. 8/10

użytkownik usunięty
Viollipop

Nigdy nie śmiałem się tak przy żadnej komedii. Te wszystkie American Pie, inne satyryczne filmy, bądź parodie innych filmów mogą po prostu temu filmowi buty czyścić. Coś pięknego, co chwila było pełno nawiązań i inteligentnych jak i prymitywnych dowcipów, które w połączeniu dawały naprawdę świetny efekt.

Polecam każdemu, kto nie ma żadnych uprzedzeń.

ocenił(a) film na 7

Racja.

Viollipop

Nie było pytania

ocenił(a) film na 3
Viollipop

Już straciłeś ten dystans?

oskar_fw

No własnie tez mi sie w oczy rzucilo, temat na glównej w temacie 8/10 a tu juz ocena bardziej "bez dystansu" :-) Borat byl lepszy....

ocenił(a) film na 7
RealKalps

Kiedy wystawialem opinie bylem swiezo po seansie. Patrzac przez pryzmat czasu, nie jest az taki dobry.

Viollipop

Ja zareagowałem odwrotnie.
Po trzecim razie zyskał na wartości.

ocenił(a) film na 7
Viollipop

Skoro 8/10 to dlaczego 5 gwiazdek na 10?

ocenił(a) film na 7
Yuzneta

Kiedy wystawialem opinie bylem swiezo po seansie. Patrzac przez pryzmat czasu, nie jest az taki dobry.

Viollipop

Raczej patrząc z perspektywy humoru w jakim go oglądasz komedie śmieszą najbardziej zawsze za pierwszym razem zwłaszcza tego typu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones