PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1467}

Dym

Smoke
7,7 20 928
ocen
7,7 10 1 20928
7,5 15
ocen krytyków
Dym
powrót do forum filmu Dym

magia

użytkownik usunięty

.. a ja jeszcze dodam, ze dlugo nie moglem zapomniec ostatniej sceny filmu, usmiechu na twarzy Auggiego i Paula. Chwila ulotna jak dym. Sam nie moglem powstrzymac sie od smiechu i ten usmiech dlugo we mnie pozostal. Chyba nie zrozumialbym czlowieka, ktory nie dostrzega magii w tym filmie.

ocenił(a) film na 10

ostatnia scena to majstersztyk..niby nic a jednak cieszy...pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

Tak... opowieść wigilijna i uśmiechy dwóch przyjaciół na koniec filmu pozostaną na długo w pamięci.

ocenił(a) film na 10

Łezka się w oku kręci. Wciąż wracam wspomnieniami do ledwo oświetlonego lampkami choinkowymi pokoju, okropnych w smaku ciastek i pachnącej spokojem atmosfery. Wtedy właśnie oglądałem ten film. Jest warty uwagi- samo życie.
Szkoda, że niestety TVP Kultura deklaruje chęć emisji tego typu filmów.

ocenił(a) film na 9

Ten uśmiech był chyba najpiękniejszy jaki widziałem w kinematografii:-)Ciepły,taki lekko cyniczmy...coś pięknego..Chwila rozmowy,jakby poza czasaem.

ocenił(a) film na 9

no i piękne wplecenie piosenki Toma Waits'a dodaje uroku :)
właściwie to wszystko w tym filmie jest cudowne

ocenił(a) film na 9
arietem

Bardzo rzadko pale. Z reguly cygaro, raz na rok. Raz usiadlem z zona, zapalilismy cygaro, popilismy lampka czerwonego wina. Palila sie tylko lampka nocna. Wokol nas zrobila sie cudowna atmosfera. To mi przywodzi na mysl cieplo plynace z filmu Dym.

ocenił(a) film na 9

magia to zdecydowanie najlepiej pasujace tutaj slowo... szkoda ze dzisiaj sie juz takich filmow nie robi... brakuje obecnie takich zyciowych ale jednoczesnie cieplych historii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones