PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38237}

Dziadek i ja

Wide Awake
6,9 640
ocen
6,9 10 1 640
Dziadek i ja
powrót do forum filmu Dziadek i ja

dzięki temu filmowi M N Shyamalan sporo zyskał w moich oczach. Udowodnił, że nie tylko znakomicie prowadzi fabułę i opowiada o zwykłych zdawałoby się sprawach, ale też jest mistrzem niesamowitych zakończeń i zwrotów akcji. Polecam każdemu kto lubi ciepłe i pogodne filmy, z głębszym przesłaniem. z resztą.. każdy z nas powinien obejrzeć ten film, opowiada on bowiem o bardzo trudnym etapie w życiu człowieka - o dorastaniu i wchodzeniu w zawiłe koleje losów innych osób...

ocenił(a) film na 9
eisenstein

kolejny film tego reżysera w którym ogromną rolę odgrywa symbolika
muszę go obejrzeć jeszcze raz aby to dokładnie przeanalizować....

eisenstein

ach, czyli następny doskonały film, mimo, że tak z tytułu, okładki zapowiada się ckliwo. Też go muszę zaliczyć:) A Ty weź załóż jakiś temat u siebie z możliwością do komentowania bo tak to nie ma jak się z Tobą skontaktować.

ocenił(a) film na 9
Eleonora

ok
http://www.filmweb.pl/user/839924/eisenstein.html

:)

ocenił(a) film na 9
eisenstein

Absolutnie również polecam. Bardzo ciekawy film, zwłaszcza w kontekście następnych dokonań Nighta, ale broni się oczywiście również, jako dzieło samodzielne. Miły, ciepły, familijny - a jednocześnie nie ckliwy i przy tym poważny. Bardzo dobry wybór, 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones