PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603978}
6,3 26 732
oceny
6,3 10 1 26732
4,8 13
ocen krytyków
Dzień kobiet
powrót do forum filmu Dzień kobiet

Powiem szczerze, że film mnie osobiście nie zachwycił, ale była to odosobniona opinia. Większość osób byłą... zaciekawiona, poruszona... ciężko znaleźć mi słowo.
Jedno jest pewne - film poruszył bardzo ważny temat wyzysku pracowników w polskich supermarketach. Niewątpliwie gra na emocjach widzów praktycznie przez cały czas, choć mam wrażenie, że czasami, jest to zbyt wymuszone.
Gra aktorska jest więcej niż poprawna, a główna bohaterka wypada bardzo przekonująco.
Myślę, że warto ten film polecić...

użytkownik usunięty
piekarz82

No właśnie.. Tak się zastanawiam, czy obejrzeć ten film, właściwie ze względu na temat filmu, ale także przez Marię Sadowską.

ocenił(a) film na 5
piekarz82

Twoja opinia nie jest wcale odosobniona, mnie też film nie zachwycił - jest zaledwie poprawny. Ogladałam go na WFF, reakcja publiczności nie była specjalnie żywiołowa...

ocenił(a) film na 6
piekarz82

Dla mnie film był dobry mniej więcej do połowy, potem niestety ewidentnie zabrakło pomysłu jak z głową zakończyć ten projekt. Niestety uznano, że widz jest dość naiwny jeżeli uwierzy, że za główną bohaterką, która umówmy się, nie była po awansie fair wobec swoich pracownic, dostaje ich poparcie w sprawie sądowej (za bardzo trąciło mi to Hollywood) Taki gigant jak " Motylek" mógł łatwo ujawnić romans jaki łączył ją z kierownikiem i tym samym zasugerować, że robiła to dla niego, a nie bo jej kazano (miłość jest ślepa). Poza tym- składała podpisy pod lewymi papierami i nie ponosi za to odpowiedzialności?

Film jak dla mnie rozczarowujący.

ocenił(a) film na 8
piekarz82

film nie jest zły, dzisiaj byłam na tym w kinie i się nie rozczarowałam. Poza tym aktorzy głównych ról spisali się na medal.

ocenił(a) film na 8
piekarz82

Mi brakowało większego dramatyzmu , pociągnąłbym bardziej kontrowersyjny temat zakładania pieluch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones