film

Dzień przyjaciółki

Girlfriend's Day
2017
1h 5m
4,7 1 313
ocen
4,7 10 1 1313
Pewien pechowy twórca wierszyków z życzeniami zostaje wrobiony w morderstwo podczas pracy nad swoim najnowszym projektem. Zobacz pełny opis
Dzień przyjaciółki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Film opowiada historię Raya (Bob Odenkirk), mężczyzny, który pracuje jako tekściarz życzeń kartek z wyznaniami. Pewnego dnia zostaje jednak zwolniony z pracy. Na domiar złego prywatne problemy małżeńskie, m.in rozwód sprawił, że popadł w depresję, a co za tym idzie traci chęci do pisania. Tymczasem gubernator ogłasza nowe święto jakimFilm opowiada historię Raya (Bob Odenkirk), mężczyzny, który pracuje jako tekściarz życzeń kartek z wyznaniami. Pewnego dnia zostaje jednak zwolniony z pracy. Na domiar złego prywatne problemy małżeńskie, m.in rozwód sprawił, że popadł w depresję, a co za tym idzie traci chęci do pisania. Tymczasem gubernator ogłasza nowe święto jakim jest Dzień Dziewczyny. Jedną z atrakcji tego święta jest konkurs na najlepszą kartkę z życzenia. Były szef Raya wierzy, że pisarz ze swoimi zdolnościami jest w stanie zająć w konkursie pierwsze miejsce, dlatego też potajemnie zatrudnia go. Niebawem życie mężczyzny ulega zmianie. Zostaje bowiem wplątany w sieć morderstw i oszustw, podczas gdy firmy walczą w konkursie o wygraną, zyski oraz prestiż.

dystrybucja
Netflix
studio
Netflix / Odenkirk Provissiero Entertainment
tytuł oryg.
Girlfriend's Day
inne tytuły
Film nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

z serii przygłupawych. Jedyny jej plus to długość, w tym przypadku krótkość. Dla osób mających czas na wszystko.

W mojej nic nie znaczącej ocenie z artystycznym pół zacięciem i założeniem bohemy ala Bukowski. Niestety wyszedł bardziej Hemingway spisany na papierze toaletowym.

" DZIEŃ PRZYJACIÓŁKI ". ( źródło: http://vorek.pl/filmy/lektor/384937-dzien-przyjaciolki-girlfriends-day-2017-plwe bripxvid-kit-lektor-pl.html )

Pewien pechowy twórca wierszyków z życzeniami zostaje wrobiony w morderstwo podczas pracy nad swoim najnowszym projektem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones