PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9920}

Dzieci swinga

Swing Kids
7,8 2 571
ocen
7,8 10 1 2571
Dzieci swinga
powrót do forum filmu Dzieci swinga

Obejrzałam dopiero wczoraj i jestem tym filmem zafascynowana, obecnie należy do moich ulubionych. Daje 10/10.

ocenił(a) film na 9
Alice_Filmomaniaczka

dokładnie mam tak samo, obejrzałem ten film ze względu Bale'a - nie spodziewałem się tak dobrego kina SWING HEIL

ocenił(a) film na 10
Notorious Gomez

Ja obejrzałam ze względu na Leonarda, ale obecnie mogę powiedzieć jedynie, że ten film jest niesamowity. :)

ocenił(a) film na 9
Alice_Filmomaniaczka

Nawet sobie nie wyobrażasz jakie było moje zdziwienie, jak zobaczyłem Willsona ::P, a jeszcze większe było jak zobaczyłem jego grę aktorska. Dzieci swinga trafiły do mojej prywatnej kolekcji ulubionych filmów. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Notorious Gomez

W "Stowarzyszeniu Umarłych Poetów" też dobrze zagrał. Jednak "Dzieci Swinga" trochę lepsze :)

ocenił(a) film na 9
Alice_Filmomaniaczka

Ja jakoś nie potrafię zabrać się za "Stowarzyszenie", wydaje mi się że film nie spodoba mi się. Boje się, że przez cały film będą recytować jakieś ckliwe poezje i to wszystko co będzie miał do zaoferowania. Ale widzę, że oceniłaś ten film bardzo wysoko, rzeczywiście jest taki dobry ?

ocenił(a) film na 10
Notorious Gomez

Mi się bardzo podobał. Tytuł może odstraszać, ale nie czytaj tam tak wiele. Opowiada on raczej o młodzieży, która próbuje poznać poezję i stara się realizować marzenia.

ocenił(a) film na 9
Alice_Filmomaniaczka

Przekonałaś mnie, na dniach obejrzę mam nadzieje, że mnie również się spodoba :)

ocenił(a) film na 9
Alice_Filmomaniaczka

Zgadzam się, film cudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones