PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723768}

Dzieciak rządzi

The Boss Baby
6,6 58 877
ocen
6,6 10 1 58877
5,9 7
ocen krytyków
Dzieciak rządzi
powrót do forum filmu Dzieciak rządzi

Mimo wielu opinii

ocenił(a) film na 10

Mimo wielu opinii ten film/ta bajka jest super, co racja zapowiedź trochę odbiega od oczekiwań, ponieważ jak go oglądałam to się ciągle śmiałam, a na filmie trochę mniej, ale mimo wszystko jest to bardzo fajna bajka i polecam ją każdemu obejrzeć, czy to dziecku (nie ważne jaki przedział wiekowy), czy też dorosłej osobie ;)

Mniejszym człowieczkom, którym się właśnie urodziło młodsze rodzeństwo, może pomóc ta bajka i wytłumaczyć im, że rodzice potrafią dać obojgu dzieciom tyle samo miłości, ile wcześniej dawali temu jednemu dziecku.

Także gorąco polecam obejrzeć ;)

olka1698

hej! Zgadzam się w pełni z Twoją wypowiedzią.

"Mniejszym człowieczkom, którym się właśnie urodziło młodsze rodzeństwo, może pomóc ta bajka i wytłumaczyć im, że rodzice potrafią dać obojgu dzieciom tyle samo miłości, ile wcześniej dawali temu jednemu dziecku. "
- otóż to !
Mój sześciolatek się popłakał po zakończeniu bajki. ;) chyba w końcu jakoś zrozumiał, że mimo wszystko nudno by było bez tego naszego agenta w domu, no i że rodzice dalej go kochają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones