PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723768}

Dzieciak rządzi

The Boss Baby
6,6 58 877
ocen
6,6 10 1 58877
5,9 7
ocen krytyków
Dzieciak rządzi
powrót do forum filmu Dzieciak rządzi

Jestem ciekaw czy pójście dorosłego na tę animację, to trochę obciach...

ocenił(a) film na 9
surfer_2

Z pewnością nie obciach. Ja, osoba dorosła na pewno pójdę to zobaczyć :) I zamierzam się świetnie bawić przy tym.

surfer_2

Żaden obciach, idź śmiało. :) Dorośli na animacjach wcale nie są już takim rzadkim widokiem, nie ma się czego bać.

surfer_2

Ja mam 21 lat a czekam na premierę z moim chłopakiem bo chcemy iść na to do kina ;) Często chodzimy na animacje ;) Ja wolę je nawet bardziej niż filmy i nie wiem co w tym obciachowego. Jedyne co wkurza to głośno zachowujące się dzieciaki na sali kinowej :/

Lidkaaxox

my mamy po dwa i pół raza tyle co Ty i chodzimy na animacje :-)

ocenił(a) film na 8
Kasha

Ja w wieku 23 oglądałem Angry Birds, a więc idź śmiało. Uwielbiam animacje, a szczególnie fragmenty, któe dzieci zrozumieją zupełnie inaczej niż starsza publiczność :)

ocenił(a) film na 7
surfer_2

Jeżeli lubisz homopropagandę (ostatnia scena)...

ocenił(a) film na 8
Martin von Carstein

Przecież to byli bracia...mysle ze nadinterpretujesz...

ocenił(a) film na 7
Martin von Carstein

To byli bracia haha, jakaś nadwrażliwość.

ocenił(a) film na 8
surfer_2

Nie obciach , dziś w kinie byłam i mnóstwo par bez dzieci przyszło

surfer_2

Pożycz sobie jakiegoś smarka.

surfer_2

Super bajka. Co prawda byłem z dziećmi ale jak już wiem co i jak to sam tez bym się wybrał na 100% polecam!!

ocenił(a) film na 7
surfer_2

25 na karku i świetnie się bawiłam:) Odkad mam karte unlimited chodzę na wszystkie animacje i widzę na sali mnóstwo 'starszaków' ;) Odwagi i udanego seansu!

ocenił(a) film na 7
oklammnie

Na pewno nie jest to dla małych dzieci, ale dla tych 30, 40 czy 50 plus- jak najbardziej.Nawet Mary Poppins była;)

surfer_2

Byłam z dziećmi. Dla mnie nudy.

ocenił(a) film na 5
babazmaty

Własnie wróciłam z seansu i potwierdzam- nudy. Film nawet nie był śmieszny. Ciężko nawet stwierdzić do kogo był skierowany, bo ani to dla dzieci ani dla dorosłych. Reasumując- nie polecam :/

Tosia_5

Czyli pewnie do dorosłych...

użytkownik usunięty
surfer_2

Ja z chłopakiem byliśmy jedynymi osobami, które były bez dzieci :P Nieważne, ubaw był :)

ocenił(a) film na 8
surfer_2

Zdecydowanie nie tylko dla dzieci, a nawet bardziej ukłon w stronę starszej publiczności - rewelacyjna komedia, świeży pomysł i naprawdę śmieszne teksty - śmiechy na całą salę (...a mojego najwięcej :D)
To jest produkcja na miarę Shreka.

ocenił(a) film na 6
surfer_2

Ja chodzę na prawie wszystkie bajki. Nie ma się czego wstydzić. ;)

ocenił(a) film na 7
surfer_2

Zadaję sobie to samo pytanie. Tylko że nie chodzi o pójście do kina z dziećmi, a samemu. Trochę mi dziwnie z tym.

ocenił(a) film na 8
surfer_2

Właśnie wróciłem z kina. Zdecydowanie polecam. Fajne nawiązania do kina dla dorosłych min. Poszukiwaczy Zaginionej Arki. Ogólny temat filmu również do przemyślenia dla starszej publiki.

ocenił(a) film na 7
surfer_2

Ja byłem z żoną na seansie o 19, i chyba nie było żadnych dzieci, tylko sami dorośli ;)

ocenił(a) film na 6
surfer_2

Myślałam, że się zanudzę na śmierć, ale to całkiem fajna animacja. Polecam.

ocenił(a) film na 9
surfer_2

27 lat już jestem na tym ziemskim łez padole i z koleżanką poszłyśmy same na tą bajkę. Jeżeli to jest obciach w dzisiejszych czasach to jestem obciachowa i jestem z tego dumna ! :)

ocenił(a) film na 10
surfer_2

ja jestem osobą dorosłą i byłem na tym w kine, tylko zepsuli z Polskim Dubbingem, chodzi mi wszystko ładnie tylko zapomnieli przetłumaczyć Angielską Piosenkę na Polskie słowa . Wydaje mi się ze bedzie dwójka

ocenił(a) film na 8
surfer_2

Poszłam na ten film z moim chłopakiem, dzieci od groma, ale także dużo par po prostu bez dzieci. I te śmiechy dorosłych, kiedy jakiś tekst zabrzmiał co najmniej dwuznacznie ;)

surfer_2

Tak uwazaj bo jak go obejrzyj bedac starym to ci jeszcze lat ujmie XD czemu ci polacy są tacy zacofani ze ooo mam 30 lat to nie moge obejrzec filmu dla dzieci bo jeszcze moje ego spadnie mój penis zmaleje nosz jaaa XD

ocenił(a) film na 8
surfer_2

Napewno nie ! Wspaniały film nawet dla dorosłych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones