plakat filmu Dziecino deszcz musi padać

Dziecino deszcz musi padać

Baby the Rain Must Fall
6,7 45
ocen
6,7 10 1 45
186
chce zobaczyć
{"type":"film","id":92294,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Dziecino+deszcz+musi+pada%C4%87-1965-92294/tv","text":"W TV"}]}
Dziecino deszcz musi padać
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Henry Thomas, będący na zwolnieniu warunkowym, mieszka w małym teksańskim miasteczku i wieczorami dorabia sobie jako wokalista w zespole. Jego przybrana matka naciska go, aby skończył ze śpiewaniem i wrócił do szkoły. Niespodziewanie do miasteczka przyjeżdża jego żona Georgette wraz z córką Margaret, aby z nim zamieszkać. Niestety, porywczość i gorący temperament Henry'ego doprowadza do tego, że wdaje się w walkę na noże, przez co zwolnienie warunkowe staje się zagrożone.

Dziecino deszcz musi padać zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.