PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212125}

Dziecko

L'enfant
6,6 4 132
oceny
6,6 10 1 4132
7,0 11
ocen krytyków
Dziecko
powrót do forum filmu Dziecko
ocenił(a) film na 9
cpiotr1

ten koment skomentuje tylko takimi słowami:
ludzie czasem takie rzeczy pisza żeby tylko sie głośno zrobiło o ich komencie, a tak naprawde to chyba nie zrozumieli filmu, albo po prostu mają inne gusta kinowe.
Nie mam zamiaru sie kłócić, ponieważ każdy ma swoje zdanie i w sumie to dobrze że sa różnorakie opinie na temat danego filmu.
pozdrawiam!!
ps. mój koment pod Twoim z reszta jest innego zdania ;P

ocenił(a) film na 2
cpiotr1

Właśnie to do mnie trafiło. Czemu niby ten film dostał palmę. Największe odznaczenie filmowe świata (Oskary są komercją i nikt ich już nie słucha). Jak tak nudny i nic nie mający film którego bliźniaki można chmarą napotkać w każdym kraju dostał tą feralną palmę. Otóż powiem wam. Palmy stał się, a może i był zawszę korupcyjną PR-ową komercyjną bzdurą która nie kieruje się znaczeniem dzieła, a tym kto jest czyim kolegą, albo kto ma więcej pieniędzy. No bo niby czemu mieli by tacy nie być. W końcu to biznes opierający się na okłamywaniu człowieka siedzącego na widowni. Film to jedna wielka iluzja, więc czemu niby i festiwale nie mały by być iluzją za którą stoją więzy rodzinne, znajomości i inne. Tu przecież nikogo nie zabijają, więc nie robią nic tak naprawdę złego, a mają motyw. A mianowicie pieniądze porównywalne z budżetem niejednego państwa (200 milionów to średnia stawka filmu w Hollywood, a przecież nasz kraj nie ma nawet połowy tej sumy na budowanie autostrad).
Zastanówcie się nad tym.

ocenił(a) film na 9
miryjur

200 milionów to średnia stawka filmu w Hollywood?!? Można wiedzieć skąd te dane?

Sqrchybyk

Na Wikipedii znalazłem taki oto artykuł : http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_najdro%C5%BCszych_film%C3%B3w Wynika z niego ,że nieliczne filmy przekroczyły budżet 200 mln $.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones