PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212125}

Dziecko

L'enfant
6,6 4 132
oceny
6,6 10 1 4132
7,0 11
ocen krytyków
Dziecko
powrót do forum filmu Dziecko

Juz poraz drugi bracia Dardenne otrzymali Złotą Palmę...W 1999 za Rosette ,w tym roku za dziecko...Mam nadzieje ,ze okaze se rownie dobry jak tamten...

Rick_Blaine

W tym roku niezasłużenie... Było w konkursie canneńskim podobno parę lepszych, chciażby "Broken flowers" Jarmuscha czy "Hidden" Hanekego...

Rick_Blaine

W tym roku niezasłużenie... Było w konkursie canneńskim podobno parę lepszych, chociażby "Broken flowers" Jarmuscha czy "Hidden" Hanekego...

monsieur_Trelkovsky

nie wiem jak reszta ale dziecko jest swietne. boli do zywego.

ocenił(a) film na 4
monsieur_Trelkovsky

o... właśnie... "Broken flowers" jest zachwycające, "Dziecku" do tego daleko.

allthatyousee_net

widziałam w lipcu "Dziecko"
niestety sie rozczarowałam...
nie odbieram temu filmowi wartości, "rozumiem", ze jest zrobiony w konwencji realizmu, pokazany tak "po prostu" i dobrze to się pdbiera - technicznie...
natomiast fabuła, sposób ujęcia tematu (temat wazny i warty pokazania - brawa za pomysł) - tu coś nie wypaliło. że też kurcze nie mam takiego "dobrego" gustu jak krytycy filmowi, ale (na szczęscie ;-P)czytałam już gdziś i niezbyt pochwalne recenzje krytyków filmowych i aż mi ulżyło...! ;-)

jestem na nie. jak na film "festiwalowy", z gatunku kina artystycznego - nie trafiony. może kilka fragmentów, ale jakies to nespójne i nużące w odbiorze.

allthatyousee_net

Osobiście mam odwrotne odczucia. "Broken Flowers" to dobry film, nie przeczę, ale "Dziecko" jest o dużo ciekawsze, głębsze i bardziej prawdziwe. "Ukrytego" nie oglądałem. Porównamy, zobaczymy. :)

ocenił(a) film na 10
monsieur_Trelkovsky

nie wiem skąd opinia o "Hidden" jako o filmie bardziej realnym... wydaje mi się, że akurat fabuła filmu Hanekego była strasznie naciągana, a film nużący..

ocenił(a) film na 10
Rick_Blaine

"Ukryte" to film lepszy od "Dziecka", ale "Broken flowers" to totalna pomyłka. W ogóle nie powinien znaleźc się w konkursie głównym i walczyc o Złotą Palmę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones