PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119724}
6,1 71 895
ocen
6,1 10 1 71895
4,9 14
ocen krytyków
Dziennik zakrapiany rumem
powrót do forum filmu Dziennik zakrapiany rumem

Depp to postać wszechstronna (to chyba nawet mało powiedziane). Sporo filmów ratuje swym aktorstwem i gdyby nie on byłoby kilka totalnych klap. Lecz w tym filmie to nietylko on ratuje tę produkcję, lecz w bardzo dużej mierze - a nawet pokuszę się o stwierdzenie:
PRZEBIJA DEPPa PO STOKROĆ
To oczywiście rola genialnego aktora jakim jest Giovanni Ribisi.
Jego pijaństwo jest chyba najbardziej przekonywujące w historii kina.

ocenił(a) film na 5
vertal

Depp wszechstronny? Przecież ten gość to praktycznie w każdym filmie powielany Raoul Duke...

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

Bla bla bla.

vertal

Zgadzam się, Depp i Ribisi robią klimat. Ale Rispoli też całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 5
vertal

I tutaj się zgodzę, że gwiazdą filmu jest Ribisi, Rispoli zagrał naprawdę dobrze, a Depp z każdym kolejnym filmem traci w moich oczach, praktycznie ciągle te same miny, jakoś po słynnych Piratach Johnny spadł w moich oczach. Amber to chyba miała zagrać tutaj a'la Scarlett:) te same sznupy strzela. Nie przekonała mnie jako aktorka, jako kobieta uważam, że jest faktycznie piękna.

ocenił(a) film na 4
vertal

Nawet z nim ten film to klapa.

Nightmare_Sally

zgadzam się! a ~gabi_2 właśnie mi uświadomiła z czym Amber mi sie kojarzyła tylko nie mogłam dojść z czym. rzeczywiście trochę powiewa Scarlett i traci na tym... :) jak dla mnie w ogóle film o niczym i nawet Depp nie zrobił tu furory ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones