PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 429
ocen
7,3 10 1 42429
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

świetny

ocenił(a) film na 10

mogłabym ten film oglądać na okrągło, wspaniała historia dwójki nastolatków, oby więcej takich filmów !!!

ocenił(a) film na 10
pauli737

niesamowicie pozytywny:) oglądam systematycznie na poprawę nastroju

katarzynaher

Obejrzałam już z 10 razy i ciągle mi mało!
Ale jest scena,którą zawsze omijam bo jest mi przykro gdy ją oglądam,mianowicie kiedy Juli z ojcem i wujkiem siedzą w lodziarni...po obejrzeniu pierwszy raz tej sceny już nie mogłam jej oglądać bo jest mi źle i czuję się dziwnie...
Ogółem film bardzo dobry.Nastrojowy,spokojny,z nutką miłości...:)
Ciekawe czy zrobią 2 część bo miałam nadzieję,że na końcówce się pocałują 2 raz...a tu beee...nic.

ocenił(a) film na 10
silvia11095

Myślę że to jeden z tych filmów, dla których kolejne części powinny być surowo zakazane. Ta historia została opowiedziana już do końca, a jeśli w ciąż masz apetyt na takie emocje po prostu odnajdź swojego Bruca - kto wie może posadzicie swoje własne "Sycamore tree" :P

ocenił(a) film na 8
pauli737

Mi też się podobał. Nie jest jak wszystkie filmy dla młodzieży. Ma w sobie przesłanie i przede wszystkim klimat !!! Poza tym podoba mi się pokazanie każdej sytuacji w oczach chłopaka i dziewczyny.

lutie_loo

Nie znajdę swojego Bruca niestety :)
Ale masz rację w pewnym sensie,że 2 część zepsułaby przesłanie ciągnące się z tego filmu i obraz straciłby w oczach fanów.
Film dla nas to wóda,impreza,rzyganie,seks po kątach z obcym facetem,dupa,cycki...ot taka rzeczywistość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones